Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem załamany z powodu #samotnosc wszyscy znajomi już kogoś mają, niektórzy po ślubie, ktoś nawet ma dzieci, a ja siedzę całe dnie sam i nie mam do kogo gęby otworzyć nie mówiąc już o tym, że chciałbym po prostu z kimś wyjść na spacer, pojechać na jakąś wycieczkę czy obejrzeć film wieczorem. Po prostu razem żyć. Za każdym razem gdy spotkam się ze znajomymi to po powrocie jestem bardziej przygnębiony. Nie wiem gdzie mam kogoś znaleźć, próbuję na tych randkowych portalach, ale czego te różowe szukają to ja nie wiem, nawet odpisać normalnie nie potrafią, albo tylko wyświetlą wiadomość. Co jakiś czas tu czytam jakieś żale, że niebieski jest niedobry, bo się nie stara, albo wręcz zdradza. Ktoś tu nawet pisał, że się ciągle nudzi w związku i lubi sobie szukać nowych lasek. Jak mam mieć o sobie dobre zdanie, skoro ktoś taki może sobie przebierać w dziewczynach jak chce, a ja nie mogę mieć jednej? Jestem aż tak #!$%@?, bo chcę mieć własną rodzinę? Mirabelki wcale nie są lepsze, niby można pogadać na priv, ale spotkać się nie chcą, albo po jednym spacerze już im się nie chce więcej ze mną widzieć, ale pogadać przez neta mogą dalej. O co tu chodzi? Wygląda jakby faktycznie szukały tego chada ruchacza, a ktoś taki jak ja jest zbyt nudny i zapewne brzydki.
Chociaż z drugiej strony dziewczyny/żony moich kumpli to całkiem w porządku kobiety, może już takich nie ma zbyt wiele :(
Tak, wiem, typowe żale na tym portalu :( chciałem się wygadać, nawet jak moderacja to odrzuci to spoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f40dd728fce6809e1a6902b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 10
@ignis84: Chodzi mi o to ze czasami druga osoba staje się zbędna. Kiedyś żyłem nijako no i było smutno samemu później miałem kilka okazji trochę dorobić, to dało mi możliwości zbyt oszukać zainteresowania, później znowu praca bo potrzeba pieniędzy i znowu każde wolne byłem jeszcze bardziej zajęty tak ze dziś gdybym kogoś miał to szybko już by nie było bo czasu nie miałbym.

Wniosek taki ze często nawet nie warto się
WiedźmińskaHostessa: Przestań ierdolić. Ilu facetów jest samotnych w związku... nawet nie masz pojęcia. Myślisz, że Tobie akurat by się udało? Ja z większością panien nie miałem o czym rozmawiać, dopiero teraz w wieku 40 lat spotkałem kobietę, która ma fenomenalne poczucie humoru i bardzo podobne zainteresowania. Niestety nie jest wolna, a poza tym i tak mnie nie pociąga. Trzeba żyć dalej. Nie rozśmieszaj łudzi.

Zaakceptował: LeVentLeCri
Przestań ierdolić. Ilu facetów jest samotnych w związku... nawet nie masz pojęcia. Myślisz, że Tobie akurat by się udało? Ja z większością panien nie miałem o czym rozmawiać, dopiero teraz w wieku 40 lat spotkałem kobietę, która ma fenomenalne poczucie humoru i bardzo podobne zainteresowania. Niestety nie jest wolna, a poza tym i tak mnie nie pociąga. Trzeba żyć dalej. Nie rozśmieszaj łudzi.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wiekszośc bab jest nudna i jakoś trzeba