Wpis z mikrobloga

@piotrullo: bo mu siadlo na leb bo jacys ludzie sie wysmiewaja ze content dla dzieci czy ze wiekszosc jego obserwatorow to dzieci... sam jest jak dziecko pozorujac sie na dojrzalego, jestem starszy od niego i bez zadnego zastanowienia robilbym taki content z 1 sezonu bonto bylo rozrywkowe. Kazdy yt im zazdroscil hypu i takich filmow i atmosfery, teraz kazdy ma satysfakcje ze najwiekszy sie wykruszyl i ma odwalilo
@corryand: Dla mnie po prostu za szybko zmienił ten content. Nadal był mega hype na te filmy, wiec trochę zabili te kurę znosząca zlote jajka. Wiadomo, daily to może już było duże obciążenie, ale robienie dwoch filmów raz na dwa tygodnie, na dwóch różnych kanałach (Ekipa, Friz) o tej samej tematyce to już niestety czyste lenistwo. Zastanawiający aż taki regres - od try hardowania z daily do takiego #!$%@? jednak tematu.
bo mu siadlo na leb bo jacys ludzie sie wysmiewaja ze content dla dzieci czy ze wiekszosc jego obserwatorow to dzieci...


@corryand: XDDDDDD Friz dla dzieci, przecież wszyscy wiedzą, że to hardcorowy kontent dla jajogłowych dorosłych.

Ja #!$%@?ę ludzie, gdzie Wy żyjecie, przecież to taka papka jakiej nawet TVP nie jest w stanie wysrać. Nie mówię tutaj o Frizie, ale ogólnie o całym "rozrywkowym YT" gdzie facet przebiera psa za pająka
@donks: tez mnie to szokuje jak z tak ambitnego prowadzenia kanalu i bycia pracowitym, wesolym itd mozna o 180st sie zmienic na niekorzysc. @Silvestre_Cucumeris: no blagam, sa kanaly naukowe, podrozniczne, polityczne, ktore tez z checia ogladam ale wiekszosc czasu poswiecam jedbak na rozrywkowe filmy zeby sie zrelaksowac po ciezkiej polowie dnia i troche humor sobie poprawic. I nie mow ze film Wardęgi z psem pająkiem był zły jak to było
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ktoss: @donks: teraz tworzy może dobrze zmontowane filmy ale już nudniejsze i bez energii... Dla nich może te wyjazdy są ciekawe ale dla widzi
a nie jest to jakoś super ukazane i jest to powoli nudne i monotonne. Następny film to też będzie relacja z jakiegoś wyjazdu