Wpis z mikrobloga

@pixtri: Ja od listopada schudłem podobnie ale chudłem tylko jak sztywno liczyłem kalorie. Jak przestałem liczyć to od kilku miesięcy nie chudnę. Do liczenia na razie nie wracam, bo mnie to bardzo wymęczyło psychicznie. Na szczęście nie tyję z powrotem.
Kurczę, muszę chyba faktycznie wrócić do liczenia, bo skoro są wygodne aplikacje to aż wstyd nie wpisać tego. Dzięki, może nawet się zbiorę w sobie od poniedziałku. @NooB1980:
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luk04330: nie ma co się katować, mi liczenie (redu) pomogło z normalnym odżywianiem, obecnie trzymam się "blisko zera", ale nadal liczę - nawyk
@NooB1980: o czym ty piszesz? Podałeś "jakieś" makro i co dalej?
@pixtri: na keto nie wejdę bo nie jestem w stanie wywalić węgli, ale obecnoe podbijam tłuszcze względem węgli i zobaczę za jakiś czas co się podzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: nie. Gdybym jadł taka sama ilość kcal, ale dostarczał je z cukru to bym nie schudł. W keto insulina jest nisko, wiec można się objadać do woli i waga leci. Plus nie trzeba jeść 6 posiłków dziennie, bo brak węglowodanów powoduje brak uczucia głodu.
W odwrotna stronę. Zrobiłem kiedyś na sobie eksperyment, jadłem przed 2 tygodnie codziennie ponad 5000 kcal, ale keto (Ww ~5%). Nie przytyłem ani pol kilograma. A