Wpis z mikrobloga

@Cykuzio no na kosmetyka aut też czytałem dużo niepochlebnych opinii o ich produktach, że potrafią się różnić między partiami etc. Z kolei na FB tej firmy zawsze piszą że to konkurencja ich chce niszczyć bo mają "tanie i dobre". Osobiście używałem ich tire&rubber cleanera i zastrzeżeń nie mam, ale jednak po tym całym smrodzie którego się naczytałem teraz wybieram produkty innych firm...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ultimatebadass: jest dużo zadowolonych klientów rrc więc nie można mówić że wszystkie produkty mają słabe. Ale podejście do klienta to mają chyba najgorsze z branży. Zakładanie z góry że wina jest klienta (nawet jeśli tak jest) to jest najgorsze co firma może zrobić dla swojego wizerunku
  • Odpowiedz
@ultimatebadass: takie wideo tylko pokazuje że coś jest nie tak, tylko nie wiem co, widać że jest problem tam gdzie było dotknięte ręką, czyli okolice klamki, rączka, na fotelu to samo, może było niedomyte przed położeniem dresingu?
  • Odpowiedz
@Cykuzio no mam znajomego który korzysta z ich chemii i raczej zadowolony jak do tej pory tylko właśnie trochę straszy to co piszą, że potrafią się różnić między partiami. Auta nie mam jakiegoś mega drogiego ale też nie chciał bym sobie czegoś #!$%@?ć jak koleś z filmiku więc przy wyborze kosmetyków wolę dmuchać na zimne. Dużo więcej zaufania mam nawet do taniego k2 niż do rrc po takich akcjach... @aarahon
  • Odpowiedz