Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: jak miałem już swój własny :D a tak na poważnie to każdy samochód musiałem wyczuć, ale nawet jeśli był pożyczany od rodziców to był luz po jakimś czasie. Podejrzewam że teraz jakbym zmienił samochód na inny to znowu musiałbym się uczyć niektórych rzeczy od nowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xWiteQx: zależy bardziej od pokonanych kilometrow i terenu a nie czasu. Ktos moze jeździć 10 lat między wsią a najblizszym miastem powiatowym i będzie twierdzić, że jest super kierowcą bo ma prawko od 10 lat a jak wjedzie do miasta z tramwajami albo na autostradę to się zesra.
@krave: To też prawda, ale jednak czaz również się liczy w sporym stopniu. Jednak po 30 godzinach jazd nie ogarniemy na tyle samej jazdy, skrzyni biegów, sprzęgła itd. Wbrew pozorom jazda autem to dość trudna sztuka i trzeba czasu by ją ogarnąć.
Ja myślę że sama jazda prosto i utrzymywanie siw na pasie będzie dla mnie stanowić problem, a co dopiero zmiana biegów przy tym, parkowanie, operowanie sprzęgłem itd
@xWiteQx: uzupełniając komentarz - zrobiłem wtedy ponad 100km i wjazd do miasta wojewódzkiego. Zero stresu, wszystko na dużym luzie i pewnie się czułem za kółkiem. Nie jeździłem jakoś dużo przed kursem, praktycznie wcale.
@xWiteQx: po miesiącu, zdawałem w mieście wojewódzkim i sporo kilometrów jeździłem odrazu po odebraniu, do tego 30 letnim autem bez żadnych systemów z tylnym napędem w zimie, takie combo mnie dużo nauczyło ale 3 razy #!$%@? w coś.