Wpis z mikrobloga

  • 2
#aliexpress #dispute #zakupyzchin
Zamówiłem paczkę z metodą wysyłki ASS w informacjach o wysyłce było napisane że jeżeli paczka nie dotrze 18 sierpnia mam się skontaktować z supportem. Zrobiłem to, konsultant otworzył za mnie dispute ze zwrotem kasy, napisał na czacie że po 5 dniach kasa wróci jak sprzedawca się nie odezwie. Dziś rano sprzedawca przedłużył czas dostawy o 10 dni i napisał mi żebym poczekał że paczka dojdzie i żebym anulowal spór. Jak wchodzę w dyskusję to wygląda jak na zdjęciu, gdzie mam "zaakceptować" ich (aliexpress) propozycje ? Nie widzę takiej możliwości? I czy przedłużenie dostawy przez sprzedawcę wpływa na zwrot który proponuje Ali?
matnos - #aliexpress #dispute #zakupyzchin 
Zamówiłem paczkę z metodą wysyłki ASS w i...

źródło: comment_15979606285iHFTTFwcefYIYlqUjVJWa.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FemaleSqiurtle trochę bardziej skomplikowana sprawa. Miała być inpostowa od 27 czerwca stoi status że dotarła do kraju tranzytu, na kurierpolska status że paczka zwrócona do nadawcy (byla u mnie w mieście) pewnie nadal na adres a nie do paczkomatu. Po drugie w ogóle od początku nie wyświetlala się w aplikacji inpostu wiec cos pokickal chińczyk. Bardziej chodzi mi o to czy ja muszę gdzieś zaakceptować ich propozycje (jak napisane na zdjęciu) czy
  • Odpowiedz
Jestes pewny, ze wpisales wtedy dobry adres? Podobna sytuacje mial ziomek i okazalo sie, ze to bylo problemem i cofneli mu paczke, do kraju nadania(chyba francja/holandia) skad zniknela xD
  • Odpowiedz
ale nie no tak jak pisalem wyzej, piszesz supportowi, ze 2 miesiacw minely, paczki nie ma a Ty masz juz dosc czekania wiec prosisz o zwrot srodkow. Moze nastepnym razem bedziesz mial wiecej szczescia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FemaleSqiurtle tak zrobiłem i otworzyli mi dispute tylko nie bardzo rozumiem co oni tam napisali (screena wrzuciłem) i czy sprzedawca przedłużajac sobie czas dostawy o 10 dni blokuje mój spór ?
  • Odpowiedz