Wpis z mikrobloga

Hey Mirki znające się na #azja, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie wyjazd do #tajlandia, #kambodza albo #wietnam. Od wielu lat interesuje mnie Azja ogólnie, uczyłem się nawet tamtejszych języków troche, ale nigdy tam nie byłem. Jestem wielki miłośnikiem lazurowej wody, ładnych plaż, świetnego jedzenia, ale z drugiej strony oglądając trochę YT i czytając wypok (pozdro dla @piotrek39) wiem, że to nie Europa i standary w Azji SE odbiegają od naszych. Chciałbym, żeby ktoś pomógł/ naprowadził gdzie jechać,nie chcę wpakować się na typowo turystyczne miejsca / wielkie kurorty, ale nie chcę też żyć w syfie.Zakładam, że wyjazd przez biuro podróży się nie opłaca - mam rację? Trochę przeraża mnie logistycznie zorganizowanie sobie transportu (nie samego samolotu, ale potem podróżowanie na własną rękę np. na wybraną wyspę). Podpowiedzcie, rozwiejcie moje obawy, zasugerujcie co Wam się podoba w danym miejscu, co nie.

Inb4 pandemia i nigdzie nie polecisz - wiem, chcę się rozeznać

#podrozujzwykopem #podroze
  • 21
  • Odpowiedz
@calete: bardziej podróżować na jakiś miesiąc, a jak uda się na dłużej (dogadanie z szefem itp), to chętnie bym drugi miesiąc popracował zdalnie, ale głowny zamiar to jednak podróżowanie i zaczerpnięcie tego klimatu. Wiem ze teraz niemozliwe, ale to takie plany na za rok-dwa więc bardzo chętnie przeczytam jak u Ciebie wyglądało
  • Odpowiedz