Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polityka #lgbt

Świetny wywiad. Skąd się właściwie wziął gej dyskryminowany przez #lgbt, jak to się tak naprawdę wszystko zaczęło. Co się takiego stało, że sympatyczny homoseksualista został odrzucony przez społeczność tęczowych aktywistów? Odpowiedź na to pytanie oraz wiele innych ciekawostek można poznać w tym właśnie materiale. Szczególnie polecam obejrzeć zagorzałym bojownikom, choć tak naprawdę każdemu, może co do niektórych wreszcie dotrze, że są następni w kolejce kiedy rewolucja zacznie pożerać własne dzieci.
genesis2303 - #konfederacja #polityka #lgbt

Świetny wywiad. Skąd się właściwie wzi...
  • 5
@DaeronTargaryen: bo lubię słuchać jego opinii i uważam, że mówi wiele wartościowych rzeczy ¯\_(ツ)_/¯
Skoro nie podobają ci się moje wpisy na tagu konfederacji to nikt cię nie zmusza do zaglądania tutaj, możesz czarnolistować mnie swobodnie.
@genesis2303: Piszesz też na tagu LGBT i promujesz gościa, który bagatelizuje przemoc i samobójstwa, więc reaguję. Nie robię tego, bo nie lubię jego albo Ciebie, ale dlatego, że osoby homoseksualne ze względu na swoją orientację seksualną często są w złym stanie psychicznym i opowiadanie im takich głupot jest po prostu niegodziwe. Gdyby tu chodziło o samą krytykę parad to miałbym to gdzieś.
@DaeronTargaryen: ten człowiek prowadzi również terapie za free mogą się do niego zgłosić, nie każdy gej jest z definicji marksistą, ale jak widać niektórym trudno to zrozumieć. Nie ma tam bagatelizacji jest jedynie zwrócenie uwagi, że nawet geje potrzebują rodziny, to jak sobie przekręcisz jego słowa nic nie zmieni.

Wczoraj pisałem bez tagu #lgbt i tak samo nie mogłeś znieść skończ może te wygłupy.