Wpis z mikrobloga

Szczęsnego też mogę liczyć?


@Hypeman: Też niezbyt, Wojtuś chciał przejść do Juventusu i już po pierwszym wypożyczeniu do Romy wiedział, że nie wróci. Sprzedali go za 14 mln €, bo nie mieli wyjścia chciał przejść tylko i wyłącznie do Turynu, ale to możesz zwalić na akcje Wojtusia w szatni, niepewne występy, ale też Wengera który przez zachowanie pozaboiskowe go skreślił. Największym winowajcą według mnie był kiepski trener bramkarzy na którego narzekali goolkeeperzy, ale Arsene był lojalny wobec swoich pracowników. Dobra forma Leno i progres Martineza w tym sezonie to nie przypadek.

Co zawinił Arsenal w przypadku Guendouziego? Utalentowany piłkarz, ale głowa nie poszła w parze z umiejętnościami piłkarskimi. Lekceważenie trenera, śmiechy i niesłuchanie odpraw przed i pomeczowych, spotkań taktycznych, a wystarczyłoby żeby przeprosił Artetę i trochę dojrzał, on stwierdził, że to p------i pomimo interwencji większości składu i chce odejść. W poprzednim klubie też popadł w konflikt z trenerem, najlepszy byłby dla niego Diego Simeone, ale oni go chyba tam nie chcą, no przynajmniej nie za 25 mln
  • Odpowiedz
@Pustulka: > Wojtuś chciał przejść do Juventusu i już po pierwszym wypożyczeniu do Romy wiedział, że nie wróci. Sprzedali go za 14 mln €, bo nie mieli wyjścia chciał przejść tylko i wyłącznie do Turynu, ale to możesz zwalić na akcje Wojtusia w szatni, niepewne występy, ale też Wengera który przez zachowanie pozaboiskowe go skreślił. Największym winowajcą według mnie był kiepski trener bramkarzy na którego narzekali goolkeeperzy, ale Arsene był lojalny wobec swoich pracowników. Dobra forma Leno i progres Martineza w tym sezonie to nie przypadek.

Ja w tej sytuacji widzę więcej winy Arsenalu niż samego zawodnika, który przed aferą z Wengerem nigdzie z drużyny ruszać się nie chciał. Zresztą może i dobrze wyszło dla niego bo Włochy i tamtejszy styl życia bardziej mu służą.

Co zawinił Arsenal w przypadku Guendouziego? Utalentowany piłkarz, ale głowa nie poszła w parze z umiejętnościami piłkarskimi. Lekceważenie trenera, śmiechy i niesłuchanie odpraw przed i pomeczowych, spotkań taktycznych, a wystarczyłoby żeby przeprosił Artetę i trochę dojrzał, on stwierdził, że to p------i pomimo interwencji większości składu i chce odejść. W poprzednim klubie też popadł w konflikt z trenerem, najlepszy byłby dla niego Diego Simeone, ale oni go chyba tam nie chcą, no przynajmniej nie za 25 mln
  • Odpowiedz
@Hypeman: no, jeszcze pożegnali się z Mislintatem + w tym tygodniu z Sanllehim - najbardziej z zarządu Arsenalu zadowolone są wszystkie inne drużyny :)
  • Odpowiedz
Guendouzie przejdzie do Villarreal czy nie? Bo słyszałem takie plotki


@susuke15: Nie sądzę, bo już wzmocnili pomoc, ale jakby chcieli to mogą go ściągnąć, bo są jeszcze +25 mln € na tym okienku.
  • Odpowiedz
@Pustulka jak są na plusie jak nikogo nie sprzedali w sensie Villarreal. Właśnie bo ja jestem wielki fanem łodzi i co powiesz o Emerym. Dlaczego mu nie wyszło? Jest szansa że jak pójdzie do słabszej ekipy to zrobi wynik czy wygranie LE to jednorazowy skok?
  • Odpowiedz
jak są na plusie jak nikogo nie sprzedali w sensie Villarreal.


@susuke15: A czekaj, pomyliłem sezony, teraz są na mniejszym plusie: https://www.transfermarkt.pl/villarreal-cf/transfers/verein/1050/plus/0?saison_id=2020&pos=&detailpos=&w_s=

co powiesz o Emerym. Dlaczego mu nie wyszło?

Ogromne problemy z komunikacją, za duży klub w stosunku do możliwości, podobnie było w PSG, ustawianie zespołu jak Burnley w meczach ze słabszymi rywalami. Piłki pod jego wodzą nie dało się oglądać. On się po prostu nie nadaje do prowadzenia dużych drużyn poza i zespołów
  • Odpowiedz