Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 284
Widzicie? To nie jest wina tego, że prawaki spamują cały czas główną znaleziskami o tym, że czarnoskóry na drugim końcu świata kogoś zabił. To wszystko przez "cenzurę złej, lewackiej moderacji". I dlatego też ten lewacki Reddit ciągle zyskuje coraz więcej użytkowników, a wykop traci 0.5 mln użytkowników i ponad połowę wyświetleń. XDDD

#bekazprawakow #neuropa #wykop #bekazpodludzi
Pobierz ZeT_ - Widzicie? To nie jest wina tego, że prawaki spamują cały czas główną znalezisk...
źródło: comment_1597830172wMWJMN11XIB0ow6BTO97Sq.jpg
  • 57
@L3gion: Prolewackie dokładnie takie same znaleziska są wrzucane co 3 miesiące (np. "katolicy odchodzą od kościoła"), a przy normalnych znaleziskach zdrowo myślących ludzi moderacja robi fikoły żeby tylko usunąć, bo "9 lat temu było coś podobnego wrzuconego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem, masz wyprany mózg, ciągnięcie tej dyskusji nie ma sensu. Miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prolewackie dokładnie takie same znaleziska są wrzucane co 3 miesiące (np. "katolicy odchodzą od kościoła"),


@greedy_critic: Czyli pod prolewackie można podpiąć właściwie wszystko, lewactwo lewactwo lewactwo

Rozumiem, masz wyprany mózg, ciągnięcie tej dyskusji nie ma sensu. Miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wybacz że nie jestem tak oświecony jak ty, o potężny. Skoro tak was to ciśnie to kto wam broni iść na lurker np? Ja jak
@ZeT_: lol, sprawdziłem sobie jakie znaleziska wrzuca

Zaskoczenia nie było xD

Dyskryminacja: Goodyear faworyzuje lewackie ideologie (LGBT) i organizacje (BLM)

BLM: Protestujący brutalnie atakują kierowce który stanął w obronie transwestyty

Mężczyzna próbował rozjechać ludzi popierających policje w parku w Eaton

Uchodźcy odpowiedzialni za gwałt zbiorowy skazani na 3-5lat. Tolerancyjne Niemcy

Czarnoskóry mężczyzna atakuje białych ludzi piłą ręczną w Portland

BLM Now MF. Mężczyzna Klęczy na Płaczącym Białym Dziecku. Kolega mu Pomaga.
@ZeT_: wejdz na rpolska takiego szamba to anwet na wykopie nie ma. Sam sie w wiekszej czesci przerzucilem na niektore R ale dlatego ze jest tam spoko poziom, ale sa takie R ze po wejsciu na chwile potrzebna oczu kapiel