Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 284
Widzicie? To nie jest wina tego, że prawaki spamują cały czas główną znaleziskami o tym, że czarnoskóry na drugim końcu świata kogoś zabił. To wszystko przez "cenzurę złej, lewackiej moderacji". I dlatego też ten lewacki Reddit ciągle zyskuje coraz więcej użytkowników, a wykop traci 0.5 mln użytkowników i ponad połowę wyświetleń. XDDD

#bekazprawakow #neuropa #wykop #bekazpodludzi
ZeT_ - Widzicie? To nie jest wina tego, że prawaki spamują cały czas główną znalezisk...

źródło: comment_1597830172wMWJMN11XIB0ow6BTO97Sq.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@ZeT_ więcej banow w niejasnych okolicznosciach bez odwolania wiecej teczowych avatarow to rzeczywiscie będzie wspaniale. Wiecej usuwania znalezisk i wpisow bez mozliwosci odwołania
  • Odpowiedz
@ZeT_: Mam wrażenie że wykopki z głównej są nieźle oderwani od rzeczywistości. Oczywiście jak wejdziesz w profil tego gościa to są tam same wartościowe znaleziska o BLM i "lewactwie". Jestem pewien że gdyby lewacka moderacja nie prowadziła cenzury i na wykopie byłoby jeszcze więcej znalezisk o złych murzynach/nikczemnych Żydach/głupim lewactwie to na pewno ilość aktywnych użytkowników wystrzeliłaby w górę.
  • Odpowiedz
@xionze to ja się nie martwię martwię sie o debili u nas co z tęczowymi się kladli i zmieniali zdjecia profilowe na czarne.
Druga sprawa bulwersuje to że teczusie demoluja miasto a jak zatrzymaja na 24h czy 48h to jest płacz o homofobie i zwaracanie uwagi że bezpodstawnie ich nie zatrzymano się jad wsrod postepowcow tu wylewa a niektóre znaleziska na ten temat wyparowują a autor dostaje bana na miesiąc czy pernamentnie.
  • Odpowiedz
@greedy_critic: A w jaki sposób powiązujesz usuwanie / moderowanie znalezisk z lewakami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Usraliście sobie że za każdym #!$%@? razem gdy ktoś wam usuwa wpis to jest #!$%@? konspiracja miesiąca
  • Odpowiedz