Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nightman: u mnie Facebook nie zużywa więcej energii problem jest w tym że się tnie. Będzie trzeba zrobić ten hard reset zobaczymy czy pomoze.
@Heady1991: mój znajomy też ma Redmi Note 7 i u niego też rwie po tej aktualizacji, miałeś szczęście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sgnp_20: u mnie ogólnie rwie i co mnie najbardziej denerwuje to to jak mam klawiaturę w jakiejś aplikacji otwarta to jak zamknę apke to tak jak by klawiatura jeszcze na pulpicie ze dwa razy się pojawiła na ułamek sekundy.
@rafcik89 W sumie jakiś kwadrans po aktualizacji też mi chodził jak kupa i już byłem zły ale widocznie musiało się wszystko ułożyć, ogólnie jak ktoś wyżej napisał to przy dużych aktu warto ten hard reset zrobić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bart_Simpson: o to też nieźle ale to bym przeżył gorzej to zarywanie mnie denerwuje. Widzę że wypuścili stabilna wersję w jednym dioda nie działa w drugim licznik danych a u mnie muli
@rafcik89: U mnie są co jakiś czas randomowe zwiechy telefonu, najgorzej jak odpalam coś na YT, głos leci a obrazu nie ma. Dodatkowo czasami ekran nie reaguje na przesuwanie palcem. I jak co 3-4 dni miałem powiadomienie z panelu sterowania o sprzątaniu zbędnych śmieci tak teraz mam co 12 godzin.