Wpis z mikrobloga

@LosB: Całkiem najnowszych może i nie używałem, ale używałem takich, gdzie w ogłoszeniach jako istotny atut wpisują navi, duży wyświetlacz itp a a działa to jak najtańszy sprzęt z Biedronki z 2015. A dlaczego tak wiszący tablet jest mega słabym rozwiązaniem?
  • Odpowiedz
lepiej się sprawdza jako infotainment niż ten w najnowszych samochodach klasy premium


@rfk_90Hz: widać, że klasę premium znasz jedynie z memów o Passatach na wykopie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rfk_90Hz: a wg fajne rozwiązanie jak zalega Ci tablet w domu albo coś. Żeby specjalnie to robić to wolałbym wsadzić jakieś radio 2din które już całkiem przyzwoicie chodzą. A nowe stacje które są wrzucane do nowych aut chodzą na prawdę płynnie i dobrze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@rfk_90Hz: to, że tablet na magnesach jest lepszym infotainment niż komputer pokładowy z android auto czy car play, fabrycznie i bezpiecznie wpięty w kierownice, bez strat jakości na bluetooth, ze zintegrowaną kamerą cofania i chyba mógłbym tak wymieniać długo ale to bez sensu, bo i tak powiesz że się mylę xD
  • Odpowiedz
@murdoc: Nie mylisz się, oczywiście pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć i to rozwiązanie ma wady. Może niepotrzebnie napisałem NAJNOWSZE, chodziło mi o takie rozwiązania gdzie nie ma jeszcze Android Auto ale już są duże ekrany i soft pisany przez daną markę. Jednak dużo wygodniej używa się takiej nawigacji, Spotify, Youtube na tablecie z najnowszym androidem. Minus to owszem brak kamery cofania (w takim aucie jak mój i tak można pomarzyć)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@rfk_90Hz: wiesz co popatrz w internecie - może jest jakieś radyjko, z dużym androidem, które by pasowało do Twojego Volvo. Jak wepniesz się w kostkę, to będzie Ci dużo wygodniej i odslonisz nawiewy.

A wiele takich ma też kamery cofania :)
  • Odpowiedz