Wpis z mikrobloga

Mireczki pytanko mam. Ponad rok biorę suple (Vitapak+ z KFD) oraz jem dużo warzyw / owoców. A masa mineralna kości ani drgnie - dalej na niskim poziomie. Oczywiście ćwiczę 4/5 razy w tygodniu, trzymam stałą dietę (liczę kcal oraz białko, tłuszcze, węgle). Waga leci w dół i nie jestem na typowej redukcji (nie obżeram się słodyczami etc). Z tego jestem zadowolona, ale ta masa mineralna kości nie daje mi spokoju. Polecacie coś specjalnego? Bo mi się pomysły wyczerpały

#mikrokoksy #dieta #suplementy #kfd
  • 8
@Dr_Manhattan: Nie mam problemów w związku z tym. Ale w sumie martwi mnie to, ze wszystkie wynik inne idą w dobre strony a to jedno stoi w miejscu.
Pomiary robione na tych "profesjonalnych" wagach w studiach treningowych i u dietetyków. Na kilku różnych wagach więc zakładam, że wyniki są poprawne ponieważ wyszyły zbliżone. //ku zaskoczeniu podobne nawet do Huawei AH100 - ale to wiadomo, waga orientacyjna do użytku domowego//
@pan-bartolomeu-dias: masz rację. Jeśli chodzi o magnez i wapno to w Vitapau słabo o to. Ale znowu będąc na diecie białkowej zapewniam dużo wapnia (i magnezu też, aczkolwiek mniej). O warzywkach nie wspomnę bo też ich tam jest sporo. Ale może rzeczywiście trochę za mało tego jest u mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raczeekk: miałem kiedyś jakiś mniejszy problem z zębami, nie pamiętam jak to się nazywało, i dentystka zaleciła mi jedzenie większej ilości wapnia lub suplementację. Miesiąc brania calperosu (chyba) i problem zniknął. A zawsze jadłem dużo jogurtów, serów itp. Ale nie wiem jak to się ma do kości.