Wpis z mikrobloga

Kupiłem nowy telefon i po podłączeniu ładowarki ładuje się do 94% i zatrzymuje ładowanie. Da się go doładować do 100% ale kombinując typu ładowanie na wyłączonym czy odłączanie i podłączanie parę razy do ładowarki, a i tak nie wiem czy tylko wskaźnik się resetuje przy tym kombinowaniu czy na prawdę doładowuje się do 100%. To raczej wina softu czy być hardware ? Oddawać na gwarancje czy po prostu wskaźnik źle wskazuje? #telefony #smartfon #pytaniedoeksperta #problemytechniczne #problem #android
  • 7
  • Odpowiedz
@Bouncer: podejrzewam że istnieje szansa że jest to wina softu, aczkolwiek nie można wykluczyć również tak samo prawdopodobnej szansy że jest to hardware. Informacje które podałeś pozwalają z bardzo dużym prawdopodobieństwem określić że to jedno albo drugie, ewentualnie problem może też leżeć w ładowarce. Istnieje możliwośc że wskaźnik baterii zwyczajnie z jakiegoś powodu źle wskazuje, w takim wypadku problem nie jest poważny. Wyjść jest kilka, np. albo olać sprawę, albo oddać
  • Odpowiedz
@AmonowyPanWladza, @Shaki: : Poczekam z 2 dni i zobaczę jak to będzie wyglądało, spróbuje resety, appki kalibrujące baterie i inne tego typu bzdety, jak nie to pewnie oddam na gwarancje bo wiem że mnie to będzie denerwowało, a jeżeli to nie jest wina softu to możliwe że z czasem problem będzie się pogłębiał i czas na baterii skracał.
  • Odpowiedz