Wpis z mikrobloga

Co byście polecili na ochronę ekranu do #s10 ? Pierwszy raz mam styczność z telefonem, który ma zakrzywiony ekran i czytnik linii papilarnych wtopiony w ekran. Zależy mi na ochronie przez ryskami, jak i też przed uszkodzeniami mech. Tutaj pasuje szkło, tylko czy czytnik l. papilarnych będzie do użytku? Jest też opcja z folią, ale kilka razy miałem do czynienia z folią i jednak wolę mieć lepszą ochronę ekranu. Nacisk też kładę na to, aby było ono przyjazne z etui (jak np. Spigen Slim Armor czy podobne).
#samsung #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PorucznikBorubar: folia 3mk, jest docięta tak że można spokojnie założyć jakies mocniejsze etui i czytnik działa normalnie. W szkła bym nie szedł bo czytnik lubi wariować, jezeli to uv to nie umiejętnie nałożone moze sprawiac dość duzy problem przy demontażu, a szkła klejone po ramce sobie odpuść bo to kasa wywalona w błoto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PorucznikBorubar: do bardziej płaskich ekranów jest bardzo spoko ale tak raz na rok by wypadało wymienić (przynajmniej w moim wypadku) bo lubi łapać ryski tu raczej by była wersja max z czarną ramką która troche jednak nachodzi na lcd, nie wiem jak z dopasowaniem do etui i jak z czytnikiem bo tego nie miałem okazji nakładać ale 3mk raczej robi kompatybilne akcesoria
  • Odpowiedz