Wpis z mikrobloga

Niedawno stałem się posiadaczem Zgemmy TWIN i mam parę pytań. Sprawdziłem parę testów od chinioli i ogólnie jestem zadowolony ale:
- na kanale Polsat Sport Premium 1 mam ciągle takie pyrkanie/strzelanie w głośniku, jak w starych głośnikach. Na innych kanałach nie.. czym to może być spowodowane?
- nigdzie nie działał mi Canal+4K - co mogę zrobić? Korzystam z oscam.
- skąd wziąć listę zagranicznych kanałów np sportowych w 4K?

#cccam #oscam #zgemma
  • 8
  • Odpowiedz
- skąd wziąć listę zagranicznych kanałów np sportowych w 4K


@vypadnout: z satelity? tylko musisz mieć najpierw ustawioną antenę na odpowiednią satelitę...

a polsat sport premium 1 ci tak robi podczas transmisji live?

może to być spowodowane różnymi rzeczami, ja bym zaczął od zmiany ścieżki dźwiękowej (jeśli jest możliwość) a potem bym sprawdził czy tv/głośniki obsługują dane źródło dźwięku
  • Odpowiedz
@vypadnout: ja wiem że o taką listę ci chodziło, ale albo sobie sam ją posortujesz, albo poszukasz na zagranicznych forach, bo raczej nikt poza niemieckimi i może angielskimi, list nie robi, i tak jak mówię, jak nie będziesz miał anteny ustawionej na inne satelity, to sama lista ci nic nie da, bo bez sygnału to i salomon nie nadaje
  • Odpowiedz
@vypadnout:

Jeśli chodzi o c+4k to wejdź w ustawienia oscma i zrób tak:
Oscam --> Config --> Global
Skip CWs checksum test: - zaznaczyć kwadracik
Skip CWs checksum test only for: - dopisać --> 1884:000000
Save
Restart oscama.

Z mojego doświadczenia wiem ze przez to ruszają wszystkie kanały 4K
  • Odpowiedz
polsat premium 1 podczas meczu live dziwnie strzela
@vypadnout: ja mialem dokladnie tak samo podczas ostatniego meczy Barca - Bayern, i to na Cryptpobox. Pomogla zmiana sciezki audio
  • Odpowiedz