Wpis z mikrobloga

te papiery to jeden fartownie wygrany wyscig po tym jak hamilton wjechał w dupe kimiego na swiatłach?


@Rbsnn: misiu, ale widziałeś klasyfikację generalną w połowie tamtego sezonu? Gdyby BMW zechciało dalej rozwijać tamten bolid zamiast "a kij z mistrzostwem, ważne by bolid na kolejny rok przygotować" to była spokojnie szansa na sezonowe pudło a może i mistrzostwo. 2/3 aktualnej stawki wiele by dało za sezon z początkiem nu-2-3-4-4-2-1
@uhu8 widziałem ogladałem wyscigi na zywo I dalej uwazam ze kubica nigdy nie miał papierow na mistrza, tamtego RK mozna porownac do dzisiejszego Sainz'a ktory wyciaga z samochodu 97 98 procent ale nigdy sto.
@Rbsnn: powrót do wyścigów po wypadku nie wychodzi mu super no i trudno. Ale nie ma tu podstaw do wyciągania opinii jak wyglądała jego forma przed wypadkiem xD Doktor Mario Tajzen w wywiadach wielokrotnie powtarzał, że BMW ma plan, którego się kurczowo trzymaja "zwyciestwo w sezonie 2008, walka o MŚ w 2009". Nie wiem jakim cudem wyprodukowali taką kupę na sezon 2009 mając takie podejście, ale Kubica raczej za dużo zrobić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rbsnn: @uhu8: z tym, że bmw nie chcialo rozwijać bolidu to mogę dodać, że oglądałem wywiad RK po włosku i powiedział coś, co dosłownie mogę przetłumaczyć na ,,W 2008 byśmy wygrali, ale BMW nie chciało", i to prawda, ludzie z BMW potwierdzili, że była umowa taka, że jeśli będzie mistrz to zwijają się z formuły, a że nikt nie lubi tracić pracy...