Wpis z mikrobloga

Mam na steamie kupioną cywilizacje IV a na epicu VI część i chciałbym sie wziąć za jedna czy drugą, ale nie mam pojęcia od której zacząć. Z serią nie miałem styczności, próbowałem ogarnąć o co w nich chodzi ale ilość informacji przy starcie trochę mnie zniechęciła. Tak więc, jak sądzicie, w co zagrać i jaki jest najsensowniejszy sposób nauki mechaniki?
#gry #civilization6 #civilization4
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aqvis: vi jest #!$%@? bez dlc, nie wiem jak z 4 bo nie grałem.
Polityka wydawnicza tej serii jest żałosna, bo kupując podstawkę masz wybrakowany produkt.
@vomalio akurat pobrałem kiedy byla za darmo, więc mi nie szkoda. Po prostu naszła mnie ochota na turowe gry strategiczne i nie wiem w co zagrac
@Aqvis lepiej 6 bo nowsza, nauka to klikanie na pałe w oparciu o poradniki np eurogamer spoko ma, ja po 50 godzinach średnio jeszcze ogarniałem co się dzieje, ale to było moje pierwsze zetknięcie z tego typu grą, ale warto było bo wciąga niemiłosiernie
zagrac


@Aqvis: ciśnij w 6tke, ale kup sobie ostatni daodatek (przy kupnie gatheringa masz risa included), wydasz z 40zl i masz najnowszą wersję. 6tka jest spoko ale z dodatkami.