Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 636
Hej, chciałam przypomnieć tylko o tym, że zaginęła moja koleżanka, Paulina Krawczyk
Ostatni raz widziana przez ojca, gdy o 12.38 we wtorek 11.08 wsiadła do pociągu relacji #tomaszowmazowiecki - #lodz
Jej telefon ostatni raz logował się w Koluszkach około 13. Nie wysiadła w Łodzi. Więcej na ten temat nie wiadomo :(

Ponawiam, bo wcześniej nie dalam zdjęcia, a mimo to ktoś z mirko ją rozpoznał! Może ktoś coś wie o jakichś nagabywaczach na tej relacji, w okolicach TM czy Koluszek.

To jest naprawdę dobra dziewczyna. Mega inteligentna, mądra i miła. Nigdy nie była arogancka, chamska. Zawsze można było liczyć na jej pomoc. Nie miałyśmy w ostatnich latach kontaktu, ale ciągle mam wobec niej same życzliwe uczucia. Bardzo trudno mi z myślą, że ktoś mógł ją skrzywdzić.

Jeśli możecie udostępnić na swoich fejsach czy instagramach:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1328700284003745&id=479228425617606

Ktoś przecież musiał ją widzieć tamtego dnia...

#zaginieni ##!$%@?
nicari - Hej, chciałam przypomnieć tylko o tym, że zaginęła moja koleżanka, Paulina K...

źródło: comment_1597600081OPtVH7P8iWlYF1d7dBF7rV.jpg

Pobierz
  • 50
@nicari: obstawiam, że było zgłaszane już na policję, w pociągach nie ma monitoringu, dworce Koluszki czy Tomaszów to nie jakieś ogromne dworce chyba, żeby w tych godzinach był wielki ruch wsiadających, wysiadających
@nicari w tych godzinach zazwyczaj dużego ruchu na tej trasie nie ma, w Koluszkach często jest dłuższa przerwa i raczej tam wypadałoby szukać, monitoring dobra sprawa