Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cocieboli: byłem kilkanascie razy na kilkudniowe wypady powiedz co dokładnie Cię interesuje. Jak długo chcesz tam byc, jaki budżet, jak chcesz tam dolecieć, w jakim rejonie się zatrzymać itd. aha i na pewno nie warto nic w Polsce kupować
  • Odpowiedz
  • 0
@blinxdxb: Chcę lecieć w przyszłym roku w okresie lipiec-wrzesień na około tydzień. Budżet to 6 koła na osobę, ale wiadomo, im taniej tym lepiej. Jeśli chodzi o standard hotelu to musi być czysto i spokojnie, jedzenie musi być dobre i urozmaicone. Chciałabym pojechać na safari głównie i nie takie za miliony monet. Możesz zaproponować jakieś inne atrakcje?
  • Odpowiedz
Płaciłem z Tui w tamtym roku 3700 za osobę za 9 noclegów. Hotel Voyager w Mombasie przy Nyali Beach. Polecam, ogólnie podobno to hotel rodziny prezydenckiej. Jechaliśmy na 3 dniowe safari Tsavo West + Amboseli bo tylko tam można zobaczyć Kilimandżaro. Polecam brać prywatne safari - cena większa ale bez innych osob w samochodzie, a nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Dla nas mega wspomnienia i przygoda na całe życie. Jeśli
  • Odpowiedz
  • 0
@patqu: Dzięki! Właśnie o takie info mi chodziło. Możesz podać namiary na hotel w którym byliście? Jeśli chodzi o safari to gdzie to zalatwialiscie? W hotelu jest jakieś biuro wycieczek czy na mieście? Jest miejsce tak od ręki?
  • Odpowiedz
Wbrew pozorom tutaj lecieć z biura opłaca się bardziej. Tym bardziej ze tak jak w naszym przypadku po 3 dniowym safari padaliśmy na mordę bo z Amboseli do Mombasy trochę się jedzie tym bardziej po ich drogach. Jeśli chcesz jeszcze jakieś info co do lodgy na safari to pomogę.
  • Odpowiedz
Znalazlem faceta na forum wycieczek do Kenii. Napisałem co mnie interesuje i które parki. Uzgodniliśmy cenę,noclegi na safari i umówiliśmy się na spotkanie już w hotelu. Na miejscu kierowca pokazał nam samochód którym będziemy jechać i jak będzie wyglądał plan safari. Zapłaciliśmy i na drugi dzień już z samego rana pojechaliśmy na safari.
  • Odpowiedz
  • 0
@patqu: A jak długo przed wyjazdem tam się z nim kontaktowałem? Trzeba jakoś bardzo wcześnie to zaklepać? A w jakim miesiącu tez tam byłeś? Jak wyglądają plaże i woda na żywo? Mnie się wydają bardzo glonowate.
  • Odpowiedz
@cocieboli: Jakis miesiąc wcześniej. Byłem w czerwcu i jak dla mnie pogoda super. Popadało czasem ale to są tropiki i jeśli przeszkadza komuś deszcz to nie miejsce dla niego. Plaża super, biały piach ale dużo ładniejsza jest Diani Beach. Te glony to trawa morska i normalne ze będą.
  • Odpowiedz
  • 0
@patqu: Wow! Świetne widoki! Mi tam deszcz nie przeszkadza. My chcemy właśnie się wybrać czerwiec - wrzesień. Dzięki za info, na pewno będę korzystać :)
  • Odpowiedz