Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Amishia: Lepiej, czepiają się tylko o to, co nie dotyczy ich samych.

Dlatego ciężarówki obrażają homoseksualistów, a nie np. pary hetero żyjące bez ślubu albo ludzi noszących ubrania uszyte z 2 różnych materiałów.
  • Odpowiedz
A to nie przypadkiem tak, że katolicy zazwyczaj czepiają się WSZYSTKICH, którzy robią coś co im nie pasuje?


@Amishia: Taki nakaz mają ze swojej ulubionej książki.

A Jezus przystąpiwszy, rzekł do nich te słowa: Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi. Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto Ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sylindia: Nie ma wiekszych hipokrytow niz katoliccy fanatycy religijni.

@onuceSzatana: chyba nie widziałeś fanatyków woketarianizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślisz, że dlaczego te dwie grupy tak sobie skaczą do oczu? Obie mają dogmatycznie "religijne" podejście do postrzegania świata, a więc stanowią dla siebie bezpośrednią konkurencję w plemiennej kolonizacji umysłów.

Dość długie i po angielsku ale tu jest dość elegancko wypunktowane jak dużo wspólnego ma ze sobą
  • Odpowiedz
@szpongiel: Napisales o religijnym podejsciu, wiecej nie trzeba. Nie mam zamiaru czytac tej sciany tekstu, szkoda mi czasu, bo teza jest absurdalna, a dowod pewnie wyprowadzony na chlopski rozum i durne porownania, typowe dla nurtu mysli tzw. paroweczkowej.
  • Odpowiedz
@bugzer: Ale ta ciezarowka miala pokazac zwyklym ludziom zeby nie wierzyli w kazda glupote, jaka ktos napisze. Dopisywanie tu jakiegos atakowania czy "wolnosci slowa" nie ma tu nawet sensu. Pomijam juz fakt ze za obrazy religijne sa kary w naszym pieknym polskim prawie, wiec jakby umiescil je na ciezarowce to narazilby sie tylko na konsekwencje
  • Odpowiedz
A to nie przypadkiem tak, że katolicy zazwyczaj czepiają się WSZYSTKICH, którzy robią coś co im nie pasuje? XD


@Amishia: nie jest tak. Tak jest w przypadku muzułmanów o ktorych lewaki się nie czepiają, bo się boją dekapitacji.
  • Odpowiedz