Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@darosoldier: chyba żadna dziewczyna nie chce takiego faceta, który będzie ja tylko całe dnie głaskał, całowałi mówił, że je kocha i jakie to nie są piękne i cudowne xD przegrywy zrozumcie, że żeby baba się zainteresowała facetem to on musi wzbudzać w nich emocje, fascynować je (ofc w przypadku facetów też). Kto chce wiązać się z takimi ciepłymi kluchami?
@kamyczeq: nie obraź się, ale w wypadku kobiet te emocje to często facet, który: zdradza/pije nadmiernie alko z kumplami/dręczy fizycznie bądź psychicznie kobietę/doprowadza ją do nerwów. Znam to niestety z autopsji, widziałem wiele razy kobiety/dziewczęta, które płakały przez partnerów, ale dalej z nimi były. To są te pozytywne emocje wzbudzające pożądanie? Wiadomo, że bycie ciepłą kluchą jest złe (nawet w pracy czy w towarzystwie), ale jest dużo NORMALNYCH facetów, którzy mają
@darosoldier: Dokładnie tak jest, zawsze dziwiłem się ludziom piszącym że po 30tce to kobiety samotne matki walą drzwiami i oknami.. Nic się nie zmienia.. Wartość facetów w oczach kobiet jest tak zerowa, że wiek nic tutaj nie pomoże.
Wartość facetów może rosnąć, którzy są na wysokich stanowiskach i są bogaci. Ale dla kogoś kto nie jest blisko średniej krajowej, nie ma mieszkania, to prawie żadna kobieta nawet nie splunie nawet jak
@kamyczeq: każda kobieta która mówi że facet musi być jakiś, i stawia się w pozycji zdobywaj mnie bądź jakiś aby zyskać moją uwagę, jest niedojrzała do związku ;) i nigdy nie będzie szczęśliwa.
Ty patrzysz z pozycji co ktoś mi, a nie co Ty komuś. Z góry jesteś nastawiona na zyskiwanie czegoś w relacji, a nie na tym to polega.
@darosoldier: A to też zależy kto jaki był wcześniej, ja np nie miałem żadnych wymagań, a w raz z doświadczeniem typu bycie z kimś w związku zacząłem dopiero sobie je wypracowywać. nabiera się lepszych umiejętności dobierania się w parę. Teraz mam standardy, wiem co moge komuś zaoferować, znam swoją wartość, nauczyłem się szacunku do siebie.
Kiedyś zakładałem że każdy jest np dobry, ma empatię itp, a w praktyce trzeba się cofnąć
@r5678: Tak trochę metaforyzując myślałem że mam 0zł na koncie i chciałem byle jaką pracę (kobieta) potem przekonałem się że jestem miliarderem więc praca na prawdę musi być ok abym ją chciał.
Paradoks polega na tym, że dla większości kobiet moja wartość nie ma znaczenia a dla kobiet liczy się co innego.
zwiąże się z taką która będzie wiedziała co ma i też dla niej będzie to standardem.
Czyli prędzej pójdę