Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurcze mam mętlik..
Dzisiaj odezwala się ex. Jechała do kumpelki i zadzwoniła. Opowiadala o jakimś weselu kuzynki (rodzina pyta czy będzie na nim sama). Mówi co robi jutro, za tydzień, za dwa. Nie rozumiem intencji. Wspomina jakieś chwilę za czasów związku. Klasycznie to Ona zerwała kilka miesięcy, a teraz się odezwała. Kurde nie mam jej nr zapisanego i odruchowo odebrałem..
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f36d8e5e3135a007e5a067a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Sl_w_k_1: tylko że grecki filozof nie miał na myśli tego o czym mówisz Ty ;) on nawet twierdził, że ex opa to juz jest w tym momencie i na dziewczyna, więc związek z nią teraz byłby związkiem z inną osobą ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak piszą poprzednicy, pokorzystaj, bo będzie się starać :) A pamiętaj, to opcja tylko wtedy, jeżeli umiesz zachować zimną krew. Jeżeli się rozkleisz, coś do niej czujesz, chcesz wrócić to nie utrzymuj z nią żadnego kontaktu tylko zablokuj numer.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nic do niej nie czujesz to korzystaj bo to pewne ruchanie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak coś czujesz, to nie wracaj do tego bo raz, że to już nie będzie to co kiedyś, dwa zerwie drugi raz bo w końcu z jakiegoś powodu za pierwszym razem się rozstaliście
  • Odpowiedz