Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

Padło i na mnie 31lv 97kg 2 beciaki żona ale kształt bardziej ulanej kuli niż normalny facet.

A ponieważ mam już za sobą zjazd z 97 do 78 i powrót na miejsce startu pomyślałem, że teraz podejdę do tego z głową (mam nadzieję)

Plan mam taki
1) zbijam kalorie do 1900 i min 50 g białka zapotrzebowanie u mnie to ok 2200. Więc może nie będę chodził głodny. A jem wszystko patrzę czy kcal sa ok.
2) codziennie jakieś kardio
3) 3 razy na 7 dni ćwiczenia siłowe

jak po 30 dniach wygląd lub waga sie zmieni może będę miał ochotę kontynuować, a jak coś od czasu do czasu napisze będzie mi łatwiej utrzymać motywacje.

Poki co 3 dzień
2 razy pompki, przysiady, brzuszki, podciąganie
2 razy rower 20 i 27 km przy średniej pow. 20 km/h
1 raz 10 km szybki spacer

#dieta
#chudnijzwykopem
  • 11
1) zbijam kalorie do 1900 i min 50 g białka zapotrzebowanie u mnie to ok 2200. Więc może nie będę chodził głodny. A jem wszystko patrzę czy kcal sa ok.

2) codziennie jakieś kardio

3) 3 razy na 7 dni ćwiczenia siłowe


@czareqqq: zajedziesz się i rzucisz to w cholerę po tygodniu. Więcej jedzenia, odpuść cardio w dni treningowe, więcej białka.
@czareqqq: #!$%@? dietę - odstaw cukier i fastfoody a na rower CODZIENNIE. Ja robię ostatnio co najmniej 20-30km przy założeniu że na zmianę cisnę w jeden dzień a w drugi jadę lajcikiem w pierwszej/max drugiej strefie tętna. Jak mam gorszy dzień i nie jestem w stanie zmusić się do wyjścia, to robię te 10km żeby choćby na #!$%@?, ale było zrobione. Co kilka dni większy dystans. No i waga w końcu
[Pierwszy tydzień małe podsumowanie]

Dieta
[1] Udało się oscylować w okolicach 1900 kcal, przekroczyłem tylko nieznacznie jednego dnia o 100 kcal.
[2] Średnia kcal utrzymana na założonym poziomie
[3] Marco zmieniłem, zwiększając ilość białka T:1200g W:580 B:700
[4] Proporcje kaloryczne posiłków śniadanie 30%, Lunch 8%, obiad: 30% Przekąski i kolacja 32%

Ćwiczenia
[1] Rower 20, 27, 20, 21, 24 km przynajmniej 30 min ile fabryka dała.
[2] basen 2x30 min
[3] 3
[2 tydzień małe podsumowanie]

Dieta
[1] Udało się oscylować w okolicach 1900 kcal, wyjątek dwa dni wesele i poprawiny. Gdzie raczej mocno przekroczone.
[2] Średnia kcal utrzymana na założonym poziomie w pozostałych dniach
[3] Proporcje kaloryczne podobne jak ostatnio

Ćwiczenia
[1] Rower 22, 24,
[2] basen 1x30 min
[3] 1 razy siłowe
[4] Przez wesele nie wyrobiłem wymaganego treningu.

Waga
[1] 92,1 [-0.3] względem ostatniego tygodnia (
[2] Zmiana obwodu pasa [-1cm]