Wpis z mikrobloga

Dzisiaj bardzo fajna okazja na zapoznanie się z zapachami marek niedostępnych w Polsce. Jeden zapach w ciemno, drugi testowałem.

Initio robi się u nas coraz bardziej popularne, głównie za sprawą genialnego Oud for Greatness (odlewam do 30ml), ale od wielu osób słyszałem, że Blessed Baraka jest świetny, ma bardzo dobre opinie, a nos za niego odpowiedzialny to Alberto Morillas. Ludziom na fragrantice przypomina Carlisle, a niektórym Laytona z dodatkiem nut drzewnych :) Testowałem już także 4 inne Initio i wszystko oceniam bardzo wysoko, jeden flakon już mam. Rzekomo świetne parametry, jak większość Initio.

Jeśli chodzi o drugi zapach to testowałem ostatnio kilka zapachów The Gate i ten spodobał mi się najbardziej. Otwiera się mocno przyprawowo, a jakbym musiał do czegoś porównać to ma w sobie elementy YSL Grain de Poudre, Essential Parfums Divine Vanille (szałwia) będąc jednocześnie dziełem całkiem unikalnym, nie wąchałem wielu podobnych rzeczy. Uwielbiam go, Żona również.

Oba zapachy moim zdaniem są w 100% unisexowe. Oba zdjęcia ciekawie, można dowolnie interpretować :)

INITIO BLESSED BARAKA

INITIO BLESSED BARAKA - 10zł/ml - jest szansa, że cena na koniec będzie troszkę niższa ~9,50zł
Do odlania około 30-35ml.

Fragrantica.com

Minimum 5ml.

THE GATE SECRET ENCOUNTER

THE GATE SECRET ENCOUNTER - 5,50zł/ml (normalnie kosztuje około 8zł/ml)
Do odlania około 35-40ml.

Fragrantica.com

Minimum 5ml.

Szkło: 3 zł
Mam szkiełka: 5 ml, 10 ml, 30 ml - będę domawiał w razie potrzeby.

Metoda odlewania to strzykawka + wężyk. Będł także ładne etykietki :) Flakony zostajł u mnie.

W spoilerze ukrywam to co zostało mi w dekantach i do odlania z własnych flakonów. Jest trochę nowości.

Dekanty


Mililitry z włłsnych flakonów


Flakony i próbki


Szkło: 3 zł
Mam szkiełka: 5 ml, 10 ml, 30 ml - szkieł powinno mi wystarczyć - będę domawiać w razie potrzeby.

Koszty wysyłki
Paczkomat: 14zł
Kurier inpost: 16zł

Wołam osoby z ostatniej rozbiórki, może ktoś zechce wykorzystać fakt, że wysyłka i tak będzie opłacona: @kridzu @NowyTutaj29 @velotri @wojakto @narium @93types @Kaczuszkaa

#rozbiorka #perfumy
Pobierz sbosy - Dzisiaj bardzo fajna okazja na zapoznanie się z zapachami marek niedostępnych...
źródło: comment_1597424041UD1mX2DrRaABf4AxosLREu.jpg
  • 11
@Jampetrarka
@vizori
@Ryshardi

Ogólnie potwierdzam dużą słodkość, liczyłem po recenzjach na coś naprawdę super, a wyszło poprawnie - w tych klimatach wolę inne zapachy. Ale za to Oud for Greatness to jest mistrzostwo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jednak na fragrantice Side Effect ma 4.60 więc jak ktoś chce spróbować sam o co tu chodzi to przy deklaracji na Blessed Baraka zrobię mały sample 1ml :D
Cena Blessed Baraka spadła do 8,90zł/ml - udało mi się wynegocjować lepszą cenę ( ͡º ͜ʖ͡º) Zostało około 25ml.
The Gate Secret Encounter zostało także około 25ml.

@Jampetrarka: Zapisać? Czy czekamy aż portfel troszkę dojdzie do siebie? :)
Koniec mililitrów Blessed Baraka, zostało nadal około 25ml The Gate Secret Encounter, którego znam i polecam - jest pięknie, przyprawowo i aromatycznie oraz mimo, że nie podają w składzie to mam wrażenie, że delikatnie tytoniowo :)