Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Czy ja dobrze słyszałem że politycy podnieśli sobie pensje i to nie o jakieś 500-1000 zł tylko kuzwa z Prezydentowi z 12k brutto na 26k brutto, prezydentowej z zera brutto na 18k brutto, Panu Vateuszowi też podnieśli z 11k brutto na coś koło 20k.
Co do qrwy
#polityka #prezydent #prezes #sejm #senat #panstwozdykty #pracbaza
Pobierz dudi-dudi - Czy ja dobrze słyszałem że politycy podnieśli sobie pensje i to nie o jak...
źródło: comment_1597421227WvGPi1vNLuAGq2a7qc12Cz.jpg
  • 7
@dudi-dudi: 20 brutto
Dolicz wszystkie dodatki oraz ulgi, a spokojnie ci wyjdzie na czysto ponad 20k plus duże oszczędności, nie mówiąc o ogromnie przywilejów.
Takie zarobki w Polsce to 5% społeczeństwa. Jeżeli takie zarobki nie przyciągają ekspertów, to widać w Polin nic ich nie przyciąga i uciekają na zachód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dudi-dudi: wlasnie o tym pisze, sam studiowalem i zycie zawodowe zwiazalem z szeroko pojeta administracja, i wiem jak ogromna wiedze trzeba posiadac zeby byc takim sędzią (tym bardziej SN, sam bylbym za "glupi" na taka posade, nie kazdy sie nadaje), a do tego co chwile cos sie zmienia w przepisach i musisz byc na biezaco, oni zarabiaja odpowiednie pieniadze, bo i wysilek jaki wkladaja to nie wyjscie na sale i przyklepanie