Wpis z mikrobloga

Coś mi się wydaje, że ta wieżyczka Rampart będzie zbyt OP. Wraca Devotion, turbo charger i powiększony energy mag. Wjeżdża nowy smg wiec chyba faktycznie R99 będzie jako care package weapon. Z wejściem craftingu ult Loby stanie się trochę useless według mnie. A no i jeszcze jakaś rakieta na końcu czyli coś czuje, że w przyszłym sezonie nowa mapa dopiero.
#apexlegends
FilippoX - Coś mi się wydaje, że ta wieżyczka Rampart będzie zbyt OP. Wraca Devotion,...
  • 16
@zapalsobiekota poza grą, nie ma tego nigdzie na żadnej mapie, w tym przypadku vault nie oznacza że to jest w tym skarbcu otwieranym kluczem tylko jest całkowicie poza grą, ale mogą dodać z powrotem w jakimś update jak będą chcieli, tak samo nie ma np disrupt ammo do alternatora
@Banderoza: z disrupt'em pewnie zrobią tak jak zrobili z modulatorem głów na wingmanie, z resztą prosi na majorach grali nawet hemlokiem, był też wingman r301 g7scout, nawet havoc ale to w mniejszości, jeszcze mastiff
więc był sens grania czymś innym niż r99
@zapalsobiekota: no nie wiem, jakiego streamera nie włączysz to na krótko zawsze R99 odkąd PK poszedł do zrzutów. Zresztą nie dziwne ze względu na miażdżący RoF. Alternatywą jest tylko Prowler pod warunkiem, że masz przełącznik ognia, czyli loteria bo wszędzie leżą hammerpointy i czoki, ale nie przełącznik.