Wpis z mikrobloga

ze ci sie jeszcze chce wowa pykac jak tyle fajnych mmo jest

chyba ze abo leci i trzeba korzystac xD


@Puszkus: Sporo czasu zainwestowałem, wszystkie klasy na 120. A pewnie i tak bym kupił abo za golda bo leży gigantyczna kupka.
A jakie inne mmo polecasz?
@Alfabet: mi z jednej strony nie żal bo mam jeszcze parę capów golda na koncie więc nie płacę z własnej kieszeni a z drugiej nawet tego mi żal bo jak zwykle bety nie dostałem a gra jest gównem, gram wyłącznie z sentymentu i dlatego, że mam masę rzeczy pozbieranych i wiele postaci na 120 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alfabet: ostatnio chcialem popykac w wowa i jak zagralem to lipa zero animacji te postacie ledwo sie ruszaja to mnie najbardziej boli
Co powinieneś zobaczyc to guild wars2(nie wszystkim sie podoba a pierwsze wrazenie jest mylne)
Final Fantasy XIV,Blade & Soul,Neverwinter,Black Desert
Najlepiej obczaic sobie na yt gameplaye albo jak ludzie graja na twitchu
gram wyłącznie z sentymentu i dlatego, że mam masę rzeczy pozbieranych i wiele postaci na 120 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tetrachloroizoftalonitryl: to jak ja xD

co blizzard zrobił z blm? chodzi o rzekomego bana na 100 lat który przez nikogo nie został potwierdzony xd?


@nairoht: Z Hong Kongiem #!$%@?ą że nie ma miejsca na polityke w grze, ignorują temat i banują typa z zawodów a później
@Alfabet: no wlasnie dlatego pisze trzeba troche zagrac w gw2 bo tez na poczatq mi nie pasilo ale pozniej tak mnie wciagnelo ze hej, fakt grafa odpycha
co do ESO nie wiem slyszalem tylko ze fajne.
Narazie ciupie w FF14 ale troche boli mnie ten interfejs jakis taki niedoskalowany? nie wiem sam mam 15 monka xD dopiero ale ponoc mozna zmieniac profesje na jednej postaci to w sumie zajebiste jak dla
Narazie ciupie w FF14 ale troche boli mnie ten interfejs jakis taki niedoskalowany? nie wiem sam mam 15 monka xD dopiero ale ponoc mozna zmieniac profesje na jednej postaci to w sumie zajebiste jak dla mnie bo dosc szybko sie nudze


@Alfabet: ja miałem wszystkie profy na max levelu - ale to było podczas 1 dodatku, a do tej pory doszły nowe, red mage czy samuraj. Co do UI to było
@Alfabet: grałem w ESO - fajnie się pyka, ale dungi jakoś do mnie nie przemawiają, są jakieś takie za łatwe. Do tego bez abo masz tak mało miejsca w bagu i banku, że szkoda gadać
@Alfabet: W większości przypadków, to tak jakby pytać narkomana czy przeszkadza mu, że meksykańskie kartele mordują niewinnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no może przesadzam, ale wielu ludzi, z racji pozycji samego wowa na rynku mmo, nie ma po prostu wyjścia.