Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@barto125 nigdy mi się to jeszcze nie udało. Przewaga tych prostowników nad nowszymi jest taka że ten zadziała z każdym nawet głęboko rozładowanym akumulatorem, gdy np. zapomnisz wyłączyć świateł, a w nowym jak napięcie spadnie poniżej 10 V to powodzenia w wybudzeniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FoxX21: mam jakiś lidlowy tani i od 10v ładował bez problemu. A kiedyś w awaryjnej sytuacji naładowałem akumulator zasilaczem od laptopa :D
  • Odpowiedz
@FoxX21: a dajże spokój, co z tego, że tam się nie ma co zepsuć, musisz sam pilnować prądu, sam odmierzać czas ładowania.... twoja teza to taka sama prawda, jak "kiedyś to panie samochody 40 lat jeździły i się nie psuły, a teraz, to pięć lat i na złom".
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jarek_P z tymi samochodami to też prawda. I co z tego że trzeba pilnować? Jak się siedzi w warsztacie to i jak 15 sekund można poświęcić na zerknięcie
  • Odpowiedz
dopóki nie zagotujesz Aku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@barto125: Mam taki prostownik, kiedyś zostawiłem akumulator w piwnicy i zapomniałem. Ale odkręciłem te korki (nie wiem nawet czy jeszcze aku to mają), wchodzę po kilku dniach do piwnicy, a tam słychać bulgotanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz