Wpis z mikrobloga

Janusze programowania są już nawet w USA

Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest praca 7-15 czy 8-16 i brak zainteresowania poza godzinami pracy co się dzieje z systemem, to niestety u nas to nie będzie możliwe.


Oferta pracy typowo na kontrakcie, w kontrakcie pewnie wpisane, że 8h dziennie i cześć ale janusz oczekuje, że będziesz 24h i w weekendy zaglądał na slacka czy gdzieś i w razie czego będziesz w gotowości usiąść i coś naprawiać.

Nigdy więcej pracy dla firm z USA raczyska gorsze niż polscy janusze

#nieprogramowanie #pracait
  • 7
  • Odpowiedz
@less_is_more: Właściwie dostałem tylko ofertę pracy totalnie nie spersonalizowaną więc nazwę mogę napisać.
https://www.mohawkgp.com Mohawk Group :) mają jakieś biuro w Krakowie itp.

No w firmie w której obecnie pracuje sam wychodzę z taką inicjatywą, bo jest na prawdę spoko team mega ludzie i mega fajny projekt. Ale tu już ktoś na wstępie wali coś takiego, a miałem mały epizod z firmami z USA i z każdą współpraca wyglądała po prostu
  • Odpowiedz
@Luigi93: Wiesz. Ja nie miałbym nic przeciwko takiej pracy. Oczywiście moja stawka którą bym zaproponował by mi rekompensowała te niedogodności, a biorąc pod uwagę iż to firma z US to i tak byłbym tańszy od lokalsa. Lepiej zapodaj linka do oferty to wyśle CV.
  • Odpowiedz