Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 367
Głupio mi to pisać, bo jestem wyborcą konfy, ale korzystając z okoliczności jakie mamy na Białorusi chciałbym zapytać innych jej wyborców... Nie wydaje Wam się dziwne, kiedy:
- Korwin mówi, że tym bardziej kocha Rosję im dalej od Polski ona jest, ale z drugiej strony poparł aneksję Krymu?
- Korwin jest za Łukaszenką, bo ten ma niby chronić nas przed Rosją, ale z drugiej strony był za prorosyjskim Janukowyczem, a przeciwko proeuropejskiemu Juszczence? Co więcej Janukowycz był "dobrym gospodarzem dla Ukraińców i źle, że go obalili", a z drugiej strony "nie obchodzi mnie los Białorusinów"
- Korwin jest przeciwko obecności w NATO, bo trzeba polegać na własnej silnej armii, ale jest jednocześnie za sojuszem z Rosją
- Korwin mówi, że trzeba mieć dobre stosunki z Rosją, bo nie jest naszym wrogiem, wrogiem są Niemcy, chociaż to Niemcy przeprosili za szkody wyrządzone podczas 2 wojny światowej, a Rosja prowadzi antypolską politykę historyczną wpisując nas w bycie sojusznikami Hitlera
- Korwin udzielił poparcia i działał na rzecz uwolnienia Mateusza Piskorskiego, prorosyjskiego polityka podejrzanego o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin. Korwin argumentował, że nie jest jego sojusznikiem, ale jednak wyjątkowo mocno zaangażował się w uwolnienie kogoś o prosowieckich poglądach, którymi się niby brzydzi

Praktycznie każda jego opinia w kluczowych kwestiach polityki zagranicznej jest zbieżna z rosyjską

#konfederacja #bialorus #ukraina #korwin #polityka
  • 83
  • Odpowiedz
Niemcy przeprosili za szkody wyrządzone podczas 2 wojny światowej


@h3lloya: no w #!$%@? fajnie, niech przepraszają i codziennie - najpierw niech zadośćuczynią za zniszczenia i grabieże
  • Odpowiedz
@h3lloya: Dla mnie Korwin jest ruskim śpiochem, powołanym w celu ośmieszenia wolnorynkowych idei w Polsce. Przypadkiem zebrał wokół siebie ludzi ideowych, nie mających powiązań z Rosją. Jestem wyborca Konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakby konfederacja była prorosyjska, nie zamkneliby go w kazamatach przed wyborami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mariner0s: dzięki, super materiał, zapomniałem, że go kiedyś widziałem. Tu akurat trzeba przyznać rację, że Korwin stanowczo broni naszej racji historycznej.

Zwróciłem jednak uwagę na jedną rzecz. Redaktor się pyta, jak możemy popierać Ukrainę, która ma za bohaterów ludzi, którzy dokonywali zbrodni na Polakach. Korwin odpowiada, że mamy demokrację i rządzą nami szaleńcy. Natomiast nie jest dla niego już szalonym pomysłem popieranie Rosji, która również nie chce się rozliczyć z historią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Creadom: w takim razie masz rację. Ocenzurowałem Twoją wypowiedź w której nie było nic merytorycznego, a jedynie mnie obrażałeś. Idź sobie i nie wracaj
  • Odpowiedz
@h3lloya: W porządku, wciąż nie widzę tutaj popierania, w cytacie jest napisane, że :
1. Dawno temu przedstawił hipotezę że wg. jego opinii krym prędzej czy później wróci do Rosjii.
2. Mówi, że jego wcześniejsze prognozy stały się faktem.
3. Z punktu widzenia Rosyjskiego naturalnym było anektować Krym.

Wciąż nie widzę tutaj popierania tegoż występku, chyba, że inaczej rozumiemy język Polski...
  • Odpowiedz
@h3lloya: Czyli czysto hipotetycznie, jeżeli ja powiem, że Teksas prędzej czy później wróci do Meksyku, i Teksas faktycznie zostanie później anektowany przez Meksyk, następnie ja powiem, że mówiłem, że tak się stanie i z punktu widzenia Meksykańskiego to naturalnym było anektować Teksas, to jestem promeksykański? albo, że popieram aneksję Teksasu przez Meksyk? A może ja po prostu potrafiłem postawić się w butach Meksyku i przewidzieć, że będą chcieli to zrobić, wciąż
  • Odpowiedz
@h3lloya: w temacie filmiku - no, jak to Korwin zaczął nagle korwinować o socjalistach i innych nieistotnych bzdurach, czym dał się łatwo sprowokować tym putinowskim pionkom, ale odwagi w mówieniu swojego zdania, nie można mu odmówić, gdzie każdy polski polityk by się wtedy zesrał ze strachu
  • Odpowiedz
@h3lloya: Rusofil i tylo. Poczytaj jak sie dorobił mln na koncie (niby przez pisanie smiesznego blogu? XD) Btw jak to #!$%@?ł androny o "wolnosciowych CHRL" :D To bardzo inteligentny typ, on wie jak manipulować, sam gra w szachy i brydża.
Szkoda, że zaprzedany cccp i ccp
  • Odpowiedz
@h3lloya: Całkowicie to rozumiem, ja wciąż jednak raczej pozostanę wierny Panu Januszowi, częściej łapię lewą stronę na kłamstwach niż prawą... A jeżeli chodzi o Krym, to ja w sumie jakoś specjalnie wagi do tego nie przywiązuję, zwłaszcza, że większość mieszkańców Krymu mimo wszystko jest bardziej za Rosją niż Ukrainą - jakby Polska była na tyle mocarstwowa co Rosja, i załóżmy we Lwowie mieszkało 80% Polaków i Ci ludzie chcieliby przyłączenia do
  • Odpowiedz