Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez ostatnie tygodnie poznawałem się z fajną laską z tindera. Wszystko całkiem fajnie się rozwijało, tak stopniowo, dzieliło nas trochę kilometrów, więc pierwsze spotkanie po 2-3 tygodniach i było całkiem przyjemnie, gadka się kleiła, tematów przez 3 godziny nie zbrakło, żarciki itepe. Codzienne pisanie, dobranocki i na ostatnim spotkaniu wszystko wyglądało już całkiem nieźle, pomimo tego, że jest raczej otwarta to była trochę zdystansowana, nie odwzajemniała raczej dotyku, ale jakiś kontakt się pojawił, było buzi i do domu. Było miło, fajne wiadomości po spotkaniu i nagle coś się #!$%@?ło. Laska ma jakiś problem po zerwaniu z byłym, bo wspominała o tym, ma teraz w opór nauki, bo kończy uczelnie medyczną i zaraz ma ważny egzamin. Ale zaczęło się odpisywanie po dłuższym czasie, chociaż dalej sama potrafi co całym dniu coś tam napisać, ale trochę się zdystansowała. Lubię szczerość, więc zapytałem wprost, że mam takie wrażenie. Dowiedziałem się, że ma wyrzuty, że tyle siedzi na telefonie, że za mało się uczy, że coś z byłym w głowie itp. Rozumiem, okazałem wsparcie, bo jednak mi zależy, ale trochę przestałem to czuć... Nie wiem czy to dalej ciągnąć, bo super dziewczyna. Ładna, inteligentna, ale zacząłem się czuć olewany, zrobiła się chłodniejsza i nie wiem co o tym myśleć. Całe życie #tfwnogf, człowiek się łudził i wyszło jak zawsze. Also żeby nie było, jestem przystojny, przekraczam magiczną barierę wzrostu, jestem wygadany, dobrze zarabiam, jestem zaradny i #!$%@? xD Z jednej strony jeszcze chcę to pociągnąć, bo może faktycznie ma słaby okres ale z drugiej to po prostu zaczynam czuć jak to się skończy i będę miał kolejną byłą-niedoszłą na koncie. Parodia. Co z tym zrobić? Rozowe paski?

#logikarozowychpaskow #tinder #gorzkiezale #pytanie #zwiazki #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3553690010a81b084b4bf5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania nie czytaj poprzednich rad i po prostu wyluzuj. Jeżeli ciśnie Cię na poznanie innej, to dalej umawiaj się z tindera bez skrupułów, ale nie skreślaj jeszcze dobrej laski. Skoro ma egzamin z lekarskiego, to faktycznie ma dużo do roboty. Jak będzie chciała kontaktu, to go znajdzie jak się ogarnie. Faktycznie były na tapecie to kaszana, ale może to bardzo świeża sprawa, nie znasz szczegółów i jak ochlonie z emocjami, to przewartościuje
@klaudiach22:

Zaproś ją gdzieś, na spacer, na kawę do knajpy. Takie pisanie samo nie jest dobre. Trudno mówić o emocjach i tworzyć jakieś prawdziwe uczucia do siebie jeśli na siebie nie patrzycie.


No nie zaprosi jej bo się nie zgodzi na spotkanie. To co ona robi to wymówki. Kolega mógł że bardzo cisnąć.