Wpis z mikrobloga

A wy jak tam, umarlibyście za ojczyznę? Mnie skręca na samą myśl że miałbym umierać za jakąś śmieszną organizację, która przez całe moje życie jedyne kogo wspierała to patologię, meneli i dzieciorobów, a mnie tylko ganiła, karciła, wyciągała kasę i kazała tyrać. No cóż, takiego wysokiego procentu można było się spodziewać - w końcu już w pierwszych klasach się uczy wierszyka "... coś jej winien, oddać życie". Ja z tego fragmentu miałem bekę, masz 7 lat, nic nikomu nie zrobiłeś i nagle jesteś winien jakąś poważną przysługę xD a jeszcze lepsze to wstawanie do hymnu i takie oburzenie, że sobie siadłeś w oczach tych patusów którzy kilka minut wcześniej zabierali i niszczyli czyjeś rzeczy a teraz wielcy obrońcy moralności.

#takaprawda #polska #szkola
LajfIsBjutiful - A wy jak tam, umarlibyście za ojczyznę? Mnie skręca na samą myśl że ...

źródło: comment_1597333127zipJriuzNOFOHu4MxEPOyr.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Mnie ciekawi kogo te "poważne" badania obejmowały, bo według nich niecałapołowa (chyba 43%, 47% nie popiera, a reszta nie wie) popiera służbę wojskową xD

Nawet na wykopie, duża część wykopków, także tych prawoskrętnych, nie popiera służby wojskowej, więc brali pod uwagę chyba tylko fanatyków militarii, członków WOTu i ex-trepów

W końcu po co robić poważne ogólnopolskie badania statystyczne, jak można kolegom z wojska dać ankietę do wypełnienia, przecie na
  • Odpowiedz