Wpis z mikrobloga

  • 4
@JustAKubenZ nie chlej. Ja czasem wpierdziele piksa po pijaku i pozniej nie pamietam, że pół nocy z kimś gadałem xD No i jeśli chcesz to dzielić to już lepiej całą od razu. Po połówce pierwsza hopka jest super, a druga już taka sobie. A zjazd nazajutrz taki sam
  • Odpowiedz
@JustAKubenZ: Nie mieszaj z niczym,dowiedz się ile mg ma tabsa, jesli kryształ to wage ogarnij sobie, dawkuj waga x 1.5mg, jedna dorzutka tylko, duzo pij na fazie, najlepiej jakies witaminy uzupełnij z przed i po tripie. To takie porady dziewicze, później sam będziesz ogarniał wszystko 8) powodzenia
  • Odpowiedz
@JustAKubenZ: no jak jedna pigule bierzesz i to pierwszy raz to lajtowo, na drugi dzien tez sie bedziesz dobrze czuc, potem tylko lekki smutek moze wleciec przez pare dni
  • Odpowiedz
A właśnie jeszcze jedna sprawa, jak trafi się jakaś mocna to nie lepiej byłoby podzielić na pół? Czy nie ma że za grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście chodzi o komfort i bezpieczeństwo
  • Odpowiedz
@JustAKubenZ: tak lepiej zjeść mniej i mieć komfort niż auu #!$%@?, ja siebie #!$%@?łem emką właśnie bo jadłem trochę tego bez przerw znacznych i w ilościach godnych #!$%@?. Ogarnij muzykę jakąś pod klimat wodę, elektrolity i gumy. Miłej zabawy
  • Odpowiedz
Dobra, dziękuję wam za wszystkie rady. Wiem chyba wszystko co chciałem wiedzieć. Oczywiście jak ktoś będzie miał jeszcze jakieś rady to chętnie przeczytam. Miłego dnia ćpunki
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JustAKubenZ: Nie mieszaj z alko i zadnym innym dragiem na pierwszy raz.
Znajomi mieszali feta + emka, koks + emka, emka ofc druga. Dla mnie alko oslabia efekt i nie bralbym pol :p, ale tez zalezy jaka mocna pewnie :p
Reddit / Mdma polecam duzo wskazowek.
  • Odpowiedz