Wpis z mikrobloga

Czy wie ktoś jak sprawdzić kiedy wymienią mi licznik na dwu kierunkowy? Telefon do Tauronu nie dał oczekiwanego rezultatu, najpierw przełączanie pomiędzy działami 3-4 razy, a na końcu łańcuszka powiedzieli, że zmieniają system czy coś i nie widzą mojego zgłoszenia, ale to nie znaczy że się zgubiło.

Czy ktoś wie gdzie można zadzwonić? Czy czekać do ustawowego terminu 30 dni?

#tauron #fotowoltaika
  • 16
@edoiks: Jak infolinia nie pomaga to niewiele zdziałasz. Składałeś papiery fizycznie czy przez neta? Jak przez neta to podobno się mocno przeciąga i 30 dni jest realne. Ja składałem fizycznie w placówce jakieś 2msc temu to założyli licznik w tydzień.
@spoon22 zgłoszenie robiła firma montująca PV w moim imieniu. Przy podpisaniu umowy przyjechali z papierami do tauronu. Podpisałem i następnego dnia poinformowali, że papiery złożone.
Jak długo trwa przerwa w dostawie prądu przy wymianie licznika? Pracuje z domu i wolałbym aby panowie nie zaskoczyli mnie jak będę akurat na spotkaniu.
No i się wyjaśniło, jednak nie Tauron zawinił, firma która zakładała instalacje jednak pomyliła się przy wysyłaniu zgłoszenia i ostatecznie wyszło, że go nie wysłali... Dzisiaj ich pracownik przyjechał z flaszką i jeszcze raz z dokumentami do podpisania, dzisiaj mają wysłać...

tyle słońca zmarnowane...
@Hamelin: pewnie tak będzie w zeszłym tygodniu dzwonili, że już zlecenie wystawione, ale nie wiedzieli kiedy będzie dokładnie zmieniany jeszcze. Zostało 9 dni do limitu. We wtorek mam ważne spotkanie, więc pewnie wyłączą prąd właśnie wtedy.