Wpis z mikrobloga

Konserwatywny meżczyzna kiedyś:

- Potrafił swoją pracą utrzymać rózowego,jej zachcianki oraz czwórkę bombelków

Konserwa dzisiaj:

- Cooo!? Ja mam za jej piwo zaplacić 6zł roszczeniowa p0lka za darmo chce sie nażreć do roboty niech sie weźmie na kopalni najlepiej to zobaczy jak to jest być ciemięzonym menżczyznom kolacje zrób i wino kup ty!!!!!!one1 (odglos zapowierzenia)

#bekazprawakow #4konserwy #bekazidiotow
  • 24
  • Odpowiedz
  • 90
@fajnypierozek

Baba kiedyś: do utrzymania potrzebowała dom z desek i siana, pracowała w polu, robiła żarcie.

Baba dziś: jestem samowystarczalna, tylko daj mnie majątek, mam lewe ręce
  • Odpowiedz
@fajnypierozek tak w sumie, to wina feminizmu, bo razem z równouprawnieniem, zwiększyła się znacznie podaż pracy, czyli stawki spadły. Poza tym, dzisiaj nawet żyjąc na progu ubóstwa, żyjemy lepiej niż wiele takich sześcioosobowych rodzinek 100 lat temu.
  • Odpowiedz
@fajnypierozek jestem prawicowcem, utrzymuje kobiete i 3 bombelków a zaraz staramy sie o czwartego.
Moja ukochana nie musi pracować, kupuje tylko torebki, sukienki i buty. Dba o siebie, dom i dzieciaki.
Po pracy wracam do domku gdzie wszyscy czekają na mnie i traktują jak księcia.
  • Odpowiedz
@Silvervend: Teraz kobieta włącza zmywarkę ma czas dla siebie, włącza pranie, ma czas dla siebie. Zamowi katering, ma czas dla siebie. I one źle mają, jak 50 lat temu wszystko ręcznie trzeba było robić
  • Odpowiedz
- Cooo!? Ja mam za jej piwo zaplacić 6zł roszczeniowa p0lka za darmo chce sie nażreć do roboty niech sie weźmie na kopalni najlepiej to zobaczy jak to jest być ciemięzonym menżczyznom kolacje zrób i wino kup ty!!!!!!one1 (odglos zapowierzenia)


@fajnypierozek:
Mężczyzna kiedyś:
- pracował tylko na swoją kobiete i swoją rodzinę, innym kazał #!$%@?ć
Mężczyzna dziś:
- #!$%@? na zachcianki wszystkich kobiet, pobiera z ZUSu mniej niż wpłaca, jego emerytura
  • Odpowiedz