Wpis z mikrobloga

@Michal0173: Zobacz porównanie dane techniczne MGSM: https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/redmi-note9-vs-redmi-9-vs-redmi-note8t/ Ja kupiłem Redmi Note 8T i jestem zadowolony. Jakiś czas temu porównałem dane techniczne Redmi 9 vs Redmi Note 8T więc wybrałem Redmi Note 8T ze względu na Snapdragon. Nie wiem, czy dobrze wybrałem Redmi Note 8T. Niech mi odpowiedzą. :-)

Nieoficjalna lista dostanie Androida 11 tu wstępna lista skorygujcie artykuł

seria Redmi 9 tez powinna dostać jeżeli nie wykryją poważnych niekompatybilności:
Pobierz
źródło: comment_1597274174bpzEpYcm8kvTUwmxgsoN7y.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: No i właśnie to jest problem z np. redmi 8 pro. Chociaż widziałem, że na xda kilka romów jest więc pewnie się na redmi 9 też by się dało. Chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8T nie podoba mi się wizualnie. Zresztą zbrzydły mi już te chińczyki. Nawet nie wiem czy nie przycebulić jeszcze 200zł i nie kupić M21. Ale tam znowu jest śmieszny procesor. xD Więc
@Michal0173: nie ma sensownych telefonow teraz, ktore maja dobry stosunek cena/jakosc zawsze cos gdzies kuleje.
Xiaomiaki z serii 9 to moim zdaniem za drogie zabawki, wywindowali ceny, a nic za tym nie poszlo. Co z tego ze inne procki i milion aparatow, jak soft #!$%@? koncertowo.
Te samsungi sa fajne, ale wlasnie exynos i cholera wiadomo jak to bedzie, bo bateria 6000mAh ale potem moze sie okazac, ze trzyma gorzej od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: Skusiłem się na tego samsunga. No i #!$%@? niestety. Trafił się z egzemplarz z żółtym ekranem. Więc pewnie ładują tam najgorszej jakości amoledy więc pewnie nie jest taki fajny.