Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Curus_Bachleda: nawet najcichszy mechanik jest nieporównywalnie głośniejszy niż membranowe klawy. Jak ktoś jako priorytet bierze redukcję hałasu to nie ma sensu w ogóle polecać takich rozwiązań - szkoda czasu i pieniędzy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Curus_Bachleda: switche słychać wyraźnie zarówno cherry jak i khalih czy jak im tam. Ponadto te mechaniki nie mają niskich profilów, co odbija na zdrowiu, ale też przy tym dobija klawisz do bazy i to też stuka, a dodatkowe o-ringi niewiele pomagają w tej kwestii. To już ciszej działają cherry mx red silent (takie różowe de facto), ale one są linearne i #!$%@? się pisze na nich. Kolega daje radę, mnie #!$%@?
Ja aktualnie posiadam G815 na brązowych switchach (Tactile) od Logitecha i śmiem twierdzić, że jest to klawiatura zbliżona głośnością klikania do membranówek :d Mało kto wierzy, że to mechanik jest tak cicha, ja jestem zachwycona, a konkubent nie narzeka jak za dużo piszę ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zero_Gravity: tak, ale z zastrzeżeniem, że trzeba się do niej przyzwyczaić, bo jest specyficzna. Aczkolwiek profil klawiszy to majstersztyk. Przynajmniej bazując na doświadczeniu z mojego laptopa.