Wpis z mikrobloga

2-3 razy w tygodniu i wyrabiasz się za jednym razem z dojazdem i robieniem zakupów w mniej niż 30 minut? Podziwiam.


@dorotka-wu: A ty co robisz z zaoszczędzonym czasem? Męczysz tyłek ludziom na wykopie? Co ode mnie teraz oczekujesz? Moje zdanie na temat pojemników znasz i powinnaś przynajmniej na tyle uszanować żeby się nie przypieprzać do mojej opinii. To, że ty się na to zdecydowałaś to nie oznacza, że była
  • Odpowiedz
@idzpanstont: Kurde a mnie taniej wychodzi pudełkowa niż jak sama gotuje. Ale nic nie wyrzucam przynajmniej (no, prawie nic). 700zl na miesiąc bez weekendów, sama gotując na pewno tysiaka przekraczałam i sporo szło do śmieci :(


@Akszlip: 700 zł diety pudełkowej na 20 dni? to chyba max 1500 kcal dziennie, że tak tanio i dieta też niezbyt bogata w mięso.
1500 kcal to w zasadzie 3 mała lub
  • Odpowiedz
  • 1
@wuwuzela1 W diecie Sport na 5 posiłków - 3 były z mięsem, natomiast w tej samej cenie Fit bardziej skupia się na warzywach. Sama testowałam i jedzenie bardzo smaczne. Nic nie było smażone, tylko pieczenie, duszenie i gotowanie, do tego zawsze po posiłku kontroluję cukier we krwi i wyniki były świetne ʕʔ Zapewne chodzi o dietę od Brokuła, bo jest najpopularniejsza jeśli chodzi o jakość do ceny.
Nawoja - @wuwuzela1 W diecie Sport na 5 posiłków - 3 były z mięsem, natomiast w tej s...

źródło: comment_1597286598HPweBwbsiEkGudJxgHDgRJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@idzpanstont: Powodzenia, bo ja się męczyłem na tej diecie.

- Czasami coś mi po prostu nie smakowało, a nie jestem wybredny.
- Kilka razy zdarzyło się, że żarcie było po prostu zepsute.
- Miałem dietę 2k kcal, a ciągle byłem głodny, bo kalorie były lipnie nabijane. Gotując samemu potrafię mieć więcej żarcia i jednocześnie mniej kcal.
- Składniki
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Tak, dieta wegetariańska 1500kcal, 5 posiłków. Ja je zjadam jako 4 swoją droga, taka ilość posiłków jest dla mnie optymalna. Mięsa nie jem z zalecenia lekarza, moje problemy jelitowe minęły odkąd je odstawiłam. No fajnie ze wiesz co jadłam jak sama sobie gotowałam^^ Niestety warzywa i owoce są najdroższe w tym roku odkąd pamietam, jeśli chcesz jesc różnorodne i fajne posiłki to trochę kosztuje. Pewnie gdybym jadła serki wiejskie
  • Odpowiedz
@Xerdur Jest masa możliwości żywienia, i każdy jest inny. Równie dobrze możesz przejść na keto i wystarczy ci 1 posiłek na dzień bo nie będziesz głodny. U mnie organizm dzialal najlepiej jedząc co około 3h. Nie bierzesz pod uwagę trybu życia kogoś. Każdemu co innego będzie pasowac.
  • Odpowiedz