Wpis z mikrobloga

Jest masa możliwości żywienia, i każdy jest inny. Równie dobrze możesz przejść na keto i wystarczy ci 1 posiłek na dzień bo nie będziesz głodny. U mnie organizm dzialal najlepiej jedząc co około 3h. Nie bierzesz pod uwagę trybu życia kogoś. Każdemu co innego będzie pasowac.


@wredny_barteK: No chyba się trochę nie zrozumieliśmy. Nie napisałem, że jem 2 razy dziennie, a 2 pełnoprawne posiłki (dania przygotowane). Resztę dnia zapełniam jogurtami,
  • Odpowiedz
Dietę miałem przez miesiąc. Cena za dzień to było 50pln (jakaś zniżka się nabiła za długość zamówienia). Nie polecam. Jeżeli chce się mieć dobre jedzenie to trzeba płacić za dzień diety 2000 kcal około 80zł/dzień.


@M_Osti: 80 zł na dzień to mam dietę opartą na mięsie i owocach morza. Przecież to jest około 2.5 tys miesięcznie (czyli tyle ile moja ex wydawała na to). Z takim budżetem na jedzenie to
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Tak, dieta wegetariańska 1500kcal, 5 posiłków. Ja je zjadam jako 4 swoją droga, taka ilość posiłków jest dla mnie optymalna. Mięsa nie jem z zalecenia lekarza, moje problemy jelitowe minęły odkąd je odstawiłam. No fajnie ze wiesz co jadłam jak sama sobie gotowałam^^ Niestety warzywa i owoce są najdroższe w tym roku odkąd pamietam, jeśli chcesz jesc różnorodne i fajne posiłki to trochę kosztuje. Pewnie gdybym jadła serki wiejskie i mrożonki to wyszłoby taniej. Na szczęście stać mnie na dietę i niczego sobie nie odmawiam jej kosztem. Miałam tez takie cateringi za 1300-1500 pln i moim zdaniem jakościowo podobne a nawet gorsze niektóre od tego obecnie który jest najtańszy.

+: dorotka-wu


@Akszlip: jaki jest sens marnować czas na posiłki po 300 kcal ? xd co w tym posilku było? Jabłko i serek? XD. Licza sobie za taki 10 zł a tymczasem kupic jablko i serek to 3 zł...
to juz lepiej jesc 2x dziennie po 750 kcal. Rano i
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Jesso człowieku ale stworzyłeś sobie obraz mojej osoby na podstawie wpisu odnośnie cateringu lol, uśmiałam się.
Nawet mi się nie chce rozpisywać, życzę żeby i Ciebie było kiedyś stać na takie luksusy jak 1k na miesiąc na jedzenie XD i żebyś nie musiał brać kredytu bo jest mi to obce pojęcie.
  • Odpowiedz
typowe polactwo XD nie rozumiesz, że kogoś może być stać i zwyczajnie nie ma ochoty stać przy garach 2 godzin dziennie XD ale jak sam #!$%@? codziennie glowke cebuli na obiad to w sumie się nie dziwię.


@adamos_554: Jakie znowu typowe polactwo? Ci się już kompletnie we łbie poprzewracało?
  • Odpowiedz