Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#!$%@? doszło do mnie teraz że na różnego typu abonamenty rozrywkowe, typu jakieś PS+ Netflixy, muzyka, telefon i inne takie abonamenty pobiera mi z konta co miesiąc ok 150zł (°°
Gdybym stracił pracę to jestem w dupie z tym wszystkim xD
A wy ile co miesiąc wydajecie na abonamenty/subskrybcje rozrywkowe?

#pytanie #kiciochpyta #abonament #netflix #netflixrodzina #spotify #youtube #hbogo #amazonprimevideo #siecikomorkowe #psplus #nintendo #xboxlive #twitch i inne takie
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ANDRZ_J: 19.99 zł na Spotify oraz 30 zł na telefon. ( ͡º ͜ʖ͡º) Miałem jeszcze HBO Go, ale anulowałem subskrypcje. PS Plus i EA Access również poszły do kosza. Więcej grzechów nie pamiętam.
@ANDRZ_J Legimi z Play, Netflix dzielony, PS+ raz na rok średnio 13 zł na miesiąc. Razem około 46 zł miesięcznie. Niedługo dojdzie Spotify/tidal bo kończy mi się promocja w Play.
@ANDRZ_J: Netflix - 52zł
HBO GO - 0zł
Amazon Prime Video - 0zł (oba z wymiany za Netflixa)
Ipla ~ 10zł (nie pamiętam dokładnie bo to jakiś pakiet m.in. z Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów, kanałami filmowymi, sportowymi dla klientów Plusa doliczany do comiesięcznego rachunku w Plusie).
@ANDRZ_J: ja mam hbo go oraz horizon go ( ponad 100 knalaow tv dostepnych przez internet, wiekszosc po polsku ) gratis dorzucone przy przedluzaniu umowy na tani internet 500mb/s w UPC, do tego oplacam za okolo 25zl pelny najwyzszy pakiet netflixa oraz za niecale 7zl na miesiac wychodzi mnie korzystanie z amazon prime video. wiec za wszystkie te platformy miesiecznie lacznie okolo 32zl- kilka piw lub 2 paczki fajek - wszystkie
@ANDRZ_J: Różowe nie płaca za netflixa, hbo go itd. tylko dostają pasy. wiec jeśli chodzi o rachunki to jakieś grosze. Bo tel tez zawsze ktoś doładuje, czy tata czy ktoś ¯_(ツ)_/¯