Wpis z mikrobloga

  • 33
@Kwasna_Ostryga a weź mnie nawet nie #!$%@?, całe życie zostane samotny bo mam świadomośc że właśnie w taki sposób działają kobiety czyli 0 inicjatywy, i mają ogólnie cie w dupie, a ja jestem taki że też sie narzucać nie bede i #!$%@? z takiego życia. Nienawidze kobiet
  • Odpowiedz
@Nwojtek: Nie nienawidź nas, są wśród nas tez normalne. Nikt nie jest idealny, to nie jest tak, że jak spotkasz nie-księżniczkę to z automatu będzie ona bez wad, ale wierz mi, że da się spotkać fajne kobiety. Niestety, jak to w życiu - trzeba się naszukać, nacierpieć, nazawodzić, ale nigdy znienawidzić ;)
  • Odpowiedz
@Kwasna_Ostryga może kiedyś miałem do was normalne, neutralne podejście, ale teraz mając 34 lata i całe życie będąc samemu dla mnie możecie nie istnieć i myśle że świat bez kobiet był by po prostu lepszy
  • Odpowiedz
@Kwasna_Ostryga a weź mnie nawet nie #!$%@?, całe życie zostane samotny bo mam świadomośc że właśnie w taki sposób działają kobiety czyli 0 inicjatywy, i mają ogólnie cie w dupie, a ja jestem taki że też sie narzucać nie bede i #!$%@? z takiego życia. Nienawidze kobiet


@Nwojtek nie przesadzajmy. Niektóre wykazują inicjatywę.
  • Odpowiedz
@Kwasna_Ostryga: Nie ma nic gorszego niż właśnie takie gierki. Jeszcze jak są to nastolatki to jestem w stanie to zrozumieć, ale jeśli dorośli ludzie bawią się w coś takiego to mnie to z automatu zniechęca do kontaktu (a jestem różową). Pamiętam jak kiedyś dostawałam rady od koleżanek, że powinnam tak "potrzymać faceta w niewiedzy", bo ma o mnie zabiegać a nie odwrotnie albo właśnie jakieś moje niepowodzenie w kontakcie z
  • Odpowiedz
@GhostTrick: To jest dopiero #!$%@?. Nie jesteś w stanie cały czas (czyli dłużej niż 6 miesięcy) utrzymywać relacji w takim stanie (ze laska nie myśli logicznie i chodzi z głowa w chmurach), chyba że sam grasz w gierki lub masz wywalone na drugą osobę i tylko się nią bawisz.

Poza tym na dluzsza metę laski z obsesja męczą i nic dobrego z tego nie wychodzi.
  • Odpowiedz