Wpis z mikrobloga

#barekmg78

Cześć wyjątkowo nie w piątek! Dziś zapraszam Was do wykopywania znaleziska Daiquiri - jak zrobić ulubiony drink prezydenta Kennedyego i Ernesta Hemingwaya

Daiquiri to chyba też ulubiony drink mojego różowego. Generalnie jest prosty w przygotowaniu i nie wymaga wielu składników bo wystarczy rum, cukier i sok z limonki. Film wyjątkowo nie w piątek, bo na piątek planuje publikację przepisu z jedzeniem (chcę zsynchronizować publikację filmiku o podróży na kanale podróżniczym i przepisu na Top Garze).

Mam też do Was jedno pytanie:

Ostatnio kolega, który wcześniej przygotowywał max szklankę z wódką prosił mnie abym pomógł mu zamówić rzeczy potrzebne do przygotowywania drinków w domu. Pytało mnie też o to już kilka osób na priv jakie sprzęty polecam.

Co sądzicie o tym aby zrobić filmik np z wyposażeniem domowego barku za powiedzmy max 100 zł i sprzętem który pozwoli rozpocząć przygodę z drinkami w domu? Na allegro jest sporo zestawów, ale w zestawach często znajdują się rzeczy, które kompletnie na początek nie są potrzebne, a czasem brakuje czegoś ważnego dlatego z mojej perspektywy warto sobie taki zestaw skompletować samemu (albo jakiś podstawowy rozszerzyć o kilka dodatkowych rzeczy).

Dajcie znać czy temat jest ciekawy.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
MG78

_____________________________________

#barekmg78 - mój tag z drinkami do obserwowania
#kuchniamg78 - mój tag z gotowaniem do obserwowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania i zapisały się na listę. Jeśli chcesz zapisać się na listę zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej. Jeśli chcesz wypisać się z listy również zaplusuj odpowiedni komentarz.
MG78 - #barekmg78

Cześć wyjątkowo nie w piątek! Dziś zapraszam Was do wykopywania ...

źródło: comment_15971460762dU1MsrHCnz8DLF2GVSV04.jpg

Pobierz
  • 48