Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1pikoFarad jestem za tym, żeby #!$%@?ć ZUS w #!$%@?, wolę sobie sam tą kwotę odkładać na bok

@Heady1991: dlatego nie rozumiem lewusow- każdy sprytny, bogaty dynamiczny: chcą rozdziału państwa od kościoła i nie dokładać się na bombelki +500, chcą równego traktowania, a wplątują się w jakieś małżeństwa.
Głosowali by na konfe, to by mieli wszystko co chcą, a nawet rozdział państwa od kościoła
@1pikoFarad:

Głosowali by na konfe, to by mieli wszystko co chcą


No tak jako liberał światopoglądowy zagłosuję na Konfederację, której kandydat traktuje osoby homoseksualne jak podludzi, jest przeciwny legalizacji marihuany, chce wprowadzić zakaz zmiany płci dla osób transseksualnych i wiele innych. Ponadto popiera 500+. Nie zapomnijmy jednak o królu, który żyje z subwencji, nie uznaje faktów dotyczących globalnego ocieplenia i wierzy w jakieś utopijne wizje, wobec których sprzedawca paróweczek podzieli się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InspektorNadzoru: #!$%@?ąc od tego zupełnie, czy mężczyźni w Polsce nie powinni dla swojego dobra zostać kobietami w okolicach 60, to chyba jednak nie jest takie proste, że się idzie do urzędu i mówi, zmieńcie mi płeć ziomeczki w aktach, i oni mówią spoko git, panie Józefie, tu proszę wypełnić wniosek podpisać, już kończymy, jeb pieczątka, do widzenia pani Józefo? Czy jednak nie zajęłoby temu Józefowi to jednak kilku lat mimo wszystko?
@mozgogrdyczka: diagnoza, test realnego życia (nie każdy lekarz prowadzący w Polsce go zaleca, ale jednak), rozprawa sądowa i dopiero po niej zmiana danych. Rozprawy często po roku od złożenia pozwu, na samą zmianę danych czekasz miesiąc. Ogólnie cała sprawa jest szalenie ciekawa i polecam się zainteresować, transseksualizm i zaburzenia odżywiania to najciekawsze tematy z psychologii. Przynajmniej dla mnie.