Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fastmotion: za 49zl miesięcznie oczekujesz żeby była klima xD w obsranym obrzyganym brudnym klubie dla hołoty. Sorry ale takie mam zdanie o tej sieciowce.
Idź sobie do zdrofitu/S4 zapłać normalniejsze cenę i ciesz się czystością oraz klima.
@fastmotion: U mnie w mieście jest siłownia za 115zł i nie ma klimy, a kreują się na wielce profesjonalistów. Na kilkaset metrów kwadratowych jest może 3 wiatraki o średnicy 40cm. W obecnych warunkach pogodowych jest tam sauna i mam ostatnio przez to problemy z elektrolitami, bo czuje po sobie. Co bym dał, żeby poćwiczyć znowu w 20 stopniach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fastmotion:
Nie wiem jak w tym roku ale w ubiegłym chodziłem do platinium w Krakowie i było mi tam zimno. Po wyjściu z siłowni to już w ogóle szok termiczny jakbym di wrzątku wskoczył.
@vizori: jestem na dłuższy czas w kraju przez wirusa i myślałem że w sieciówce będzie jakiś standard a tu #!$%@?, a koszt 89 na miesiąc to taki sam jak w innych.

@dsomgi00
Jak dla mnie to może kosztować i 300 na miesiąc jakby była klima i darmowa woda tak jak miałem na każdej silce w Niemczech.

Obczaję ten Cityfit jako ze jestem teraz we Wrocławiu