Wpis z mikrobloga

  • 304
Tak się zastanawiam jak łatwo można komuś narobić koło tyłka.

Jakaś Karynka wstawiła zdjęcie, że jakiś koleś w parku to pedofil. Kilkaset udostępnień, wszędzie komentarze, że będzie polowanie i Sebki zabiją gościa (przykład w komentarzu).

Nie bronię faceta bo nie znam historii, ale zastanawiam się co sam bym zrobił gdyby ktoś wstawił bezpodstawnie moje zdjęcie, a później poszedłby łańcuszek.

#lodz #praca #oswiadczenie #polska #polskiepato
KuwbuJ - Tak się zastanawiam jak łatwo można komuś narobić koło tyłka.

Jakaś Karynka...

źródło: comment_1597130416uzikDFc4hz7eSmswGnQTnx.jpg

Pobierz
  • 25
@KuwbuJ: żyjemy w czasach w których siedzący chłop na ławce w parku musi być pedofilem, bo przecież jest bez kobity... bez bombelków... nie stać go na markowy garnitur tylko siedzi w zwykłym ubraniu...

Chore czasy ( _)
Zamiast wzywać bagiety i jako świadek zgłosić takie podejrzenia to "DAMA" bawi się w insta afery.
Mam nadzieję że dojdzie do niego taka informacja i zgłosi Karyńsko za publikowanie wizerunku, podając
via Android
  • 68
@malinq @smoczewski @NarrowHead @Belobog @SeriousDude @srgs @RitmoXL @taktoto
Jeszcze wchodzę w profil pary, która to zaczęła. A tam zdjęcia jak koleś całuje w usta dziecko, przytula bez koszulki i tym podobne. I to jest normalne.

Tak jak wspomniałem, facet na ławce faktycznie może mieć coś na bakier z prawem, ale od tego jest policja. Jeśli zachowywał się nieprawidłowo to takie rzeczy się zgłasza, a nie szuka pomocy w sieci.
KuwbuJ - @malinq @smoczewski @NarrowHead @Belobog @SeriousDude @srgs @RitmoXL @taktot...

źródło: comment_15971446560sodHwGJvFH0bAaUbRp3Ap.jpg

Pobierz