Wpis z mikrobloga

Samochodowi znawcy doradźcie, nie potrafię zdecydować, co byłoby najlepszym wyborem.
Rozglądam się za autem do 30k. Roczniki 2008-2011 w benzynie. Ze względu na potrzeby bagażowe raczej segment D, kombi mi się nie podobają. Mam 3 typy:
-Mazda 6 II- opinie mówią, że technicznie ok samochód, ale no ta rdza. I kolejny minus ze ciężko dorwac taką co by miała czujniki parkowania przód + tył,
-Audi A4 B8 1.8- technicznie też niby ok, tylko znowu tutaj niepewny silnik. No i raczej byłoby to najstarsze auto, głównie roczniki 2008, 2009,
- Ford Mondeo Mk4- tutaj nie za bardzo jest do czego sie przyczepić, choć to wybór taki bardziej rozsadkowy, nic w tym aucie mnie nie porywa.

Moze jest jeszcze jakiś inny, bardziej sensowny wybór?

#auto #samochody #ford #zakupauta #mazda
  • 23
@rkadjar tak, ale tylko do 2009 roku. A Citroena to przy tej cenie, to na spokojnie można wybrać coś z 2010-2011. A nie wiem czy jest sens specjalnie kupować coś starszego dla jakiegoś typu silnika
@mariusz5891 a jak wypada samo prowadzenie? Bo od paru lat jeżdżę focusem, a prowadzenie jest w nim idealne dla mnie, dobrze trzyma sie drogi, na zakrętach sie nie odchyla. Boję się, że Citroen może być dla mnie za miękki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@i-am-batman: Mondo z 2.5T robi fajną robotę. I trzyma się drogi jak #!$%@?. Z gazem koszty są akceptowalne. Minus, bardzo mało tych samochód się trafia i są wyraźnie droższe niż pozostałe benzyny, około 39k na start trzeba mieć. Produkowany do 2009, więc nowszych już nie będzie.