Wpis z mikrobloga

Przykro mi to pisać, ale administracja Wykopu ma podwójne standardy. Kiedyś, kiedy nie byłam zarejestrowana, chciałam poznać wasze zdanie o portalu, który z jednej strony w "reklamach" ma zdjęcia samych ludzi rasy Kaukaskiej (białej) i dodatkowo podaje, że jest międzynarodowy (czyli będą obywatele różnych krajów), a gdy kobieta się tam zarejestruje, to okazuje się, że nawet w lokalizacji polskiej, są sami afroamerykanie. I admini uznali, że mój post to niebezpieczna treść szerząca rasizm. Ja się pytam dlaczego? Przecież ja nie napisałam, że mężczyźni o ciemnej skórze są gorsi, tylko że ja nie mam ochoty z nimi randkować, a portal randkowy wprowadził mnie w błąd nie informując, że tam są tylko mężczyźni z Afryki. Ciekawe czy w sytuacji, gdyby afroamerykanka napisała, że nie podoba jej się, że na portalu, który reklamował jej się jako międzynarodowy ze zdjęciami osób ciemnoskórych, byli sami Europejczycy, to Wykop też by ją potępił?

#wykop #logika #rasizm #podwojnestadardy
  • 11
@Matan_Jagiz: Ja tylko twierdzę, że pisząc o dezinformacji na portalu randkowym, nie szerzyłam treści rasistowskich, tylko stwierdziłam, że zostałam wprowadzona w błąd, a nie czuję pociągu do osób ciemnoskórych :/
@Matan_Jagiz: Bo każdy ma jakiś gust. Jedne kobiety lubią szatynów, inne blondynów, jeszcze inne Azjatów. A ja lubię Słowian. Więc widząc portal randkowy, który reklamuje się, jako międzynarodowy miałam nadzieję znaleźć mężczyzn też z krajów Europejskich. A tu zaskoczenie, bo dopiero po zarejestrowaniu się dowiedziałam, że tam są tylko ludzie z Afryki.

A administracja zablokowała mój pist, bo zwróciłam na to uwagę.