Wpis z mikrobloga

@SiewcaZaglady: Mirku, mogę się zapytać mojego dermatologa o wizytę zdalną. Pierwsza zawsze jest prywatnie, a reszta już na NFZ (wystawia/przedłuża receptę). Zapisuje Proscar bez problemu na cały rok (2 paczki).
@TakiSeLogin: przecież wystarczy w aptece poprosić o tańszy zamiennik, co Wy nigdy leków babci czy rodzicom nie kupowaliście? Ja miałem nezyr na recepcie, a poprosiłem o finahit i dostałem bez problemu (ʘʘ)
@SiewcaZaglady: najtanszy jakis typu finahit, i nie bierz 5mg jak tu pisza tylko wez 1mg tabletki i dziennie bierz 0,25-0,5mg max, nie ma sensu 1mg, bo roznica w skutecznosci blokowania DHT to kilka %. Mozesz zebami ulamywac kawalek tabletki, testowalem przecinarki i sa niewiele warte.
@jegertilbake: najpierw wskoczę 3x .25mg przez 2 tygodnie i sprawdzę czy nie będzie jakiś uboków, później na dłuższy okres zmienie na .5 mg i będę monitorował efekty, jak nic nie pomoże to wskoczę na 1mg

Dwóch doktorków z kanału the hair loss show mówiło że dawka 3x1mg / tydzień jest wystarczająca i nie ma sensu brać po 1mg codziennie